Tento článok nie je vhodný pre ľudí mladších ako 18 rokov
Mám viac ako 18 rokov

Foto: Polícia SR

Telo muža bez známok života našli ráno na posteli.

V bratislavskom Starom Meste na Chorvátskej ulici našli v utorok ráno telo mŕtveho muža vo výkone väzby.

Udalosť je v štádiu vyšetrovania. Bratislavská polícia o tom informovala na sociálnej sieti. „Privolaným obhliadajúcim lekárom bola nariadená súdnolekárska pitva,“ ozrejmila. Podľa najnovších informácií portálu Startitup však mŕtveho väzňa uškrtil jeho spoluväzeň. Na mieste má byť krajský výjazd, ktorý vyšetruje vraždy.

V súvislosti s nálezom mŕtveho muža v ústave pre výkon väzby na Chorvátskej ulici v Bratislave začal krajský vyšetrovateľ trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy. Privolaný obhliadajúci lekár nariadil súdno-lekársku pitvu.

Zavraždený, 53-ročný muž bol podľa webu TVNoviny vo väzbe pre podozrenie zo spáchania trestného činu týrania blízkej a zverenej osoby a taktiež z drogovej trestnej činnosti. „Bezprostredne po nahlásení tejto udalosti spoluobvineným na cele bola obvinenému poskytnutá personálom ústavu neodkladná prvá pomoc a zároveň bola privolaná rýchla zdravotná pomoc,“ povedala pre  Markízu hovorkyňa ZVJS Monika Kacvinská. Dodala, že v prípade prebieha vyšetrovanie.

Najnovšie články