Anglicko rieši tajuplný prípad. V malebnom domčeku v mestečku St. Osyth sa údajne odohrávajú paranormálne aktivity. Na prvý pohľad útulné bývanie sa pre matku...

Anglicko rieši tajuplný prípad. V malebnom domčeku v mestečku St. Osyth sa údajne odohrávajú paranormálne aktivity. Na prvý pohľad útulné bývanie sa pre matku s malým synčekom zmenilo v peklo. Prípad sa stal v krajine mediálnou senzáciou.

Matka Vanessa Mitchellová (43) tvrdí, že je vo svojom dome prenasledovaná duchmi, ktorí jej a jej malému synovi nedoprajú pokoj. Všetky záhadné javy sa mali vystupňovať do takej miery, že žena sa rozhodla svoje bývanie ponúknuť na predaj.

486124_4312662934672_1969237228_n
Facebook – Vanessa Mitchell

Do starobylého žltého domčeka v mestečku St. Osyth v grófstve Essex sa nasťahovala v roku 2004. Počas nasledujúcich mesiacov sa v dome údajne začali odohrávať nevysvetliteľné a hrôzostrašné javy. V izbách sa zjavovali priezračné postavy, ktoré v zápätí zmizli. Predmety sami od seba lietali vzduchom, kľučky na dverách sa samé hýbali a rovnako záhadne sa spúšťali aj vodovodné kohútiky.

Facebook – Vanessa Mitchell

Tajuplné udalosti naberali na intenzite a stali sa doslova nebezpečnými. Priatelia, ktorí Vanessu počas tehotenstva navštívili, potvrdili, že mysteriózne udalosti sa odohrávali aj v ich prítomnosti. Na podlahe sa objavovali krvavé škvrny, neznáma sila ich chcela zhodiť zo schodov a ťahala ich za vlasy.

[youtube 3kSrWdy2Cug 720 410]

Do domu boli nainštalované bezpečnostné kamery, ktoré zaznamenali zvláštny obraz. Vanessa aj paranormálni vyšetrovatelia tvrdia, že ide o zjavenie diabla.

„Na zázname som uvidela zvláštny záber. Bezpečnostný analytik si to nevedel vysvetliť. Vyšetrovatelia paranormálnych javov, ktorí udalosti v tomto dome vyšetrujú, tvrdia, že ide o entitu, démona, samotného Satana,“ povedala zúfalá matka pre portál Dailystar. „Je to už neznesiteľné, nočná mora. Je to nádherný dom a milujem ho, ale už tu so synom nemôžeme žiť.“

Facebook – Vanessa Mitchell

Dom má pohnutú históriu. V 16. storočí slúžil ako väzenie pri smutne známych procesoch s čarodejnicami. Svoju smrť tu našlo 8 úbohých žien, ktoré obvinili z bosoráctva a čiernej mágie.

Facebook – Vanessa Mitchell

Prípad sa stal mediálne známym a na sociálnych sieťach žije vlastným životom. Skeptici tvrdia, že žena si celé strašenie vymyslela a z ošiaľu okolo poltergeista chce finančne vyťažiť. Nasvedčuje tomu aj jej účasť v televíznych talkshow, nakrúcanie známej kuchárskej reality show Bez servítky priamo v dome, a tiež plánované vydanie knihy. Vanessu Mitchell a paranormálne udalosti v jej dome môžete sledovať aj na jej profile na Facebooku.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )