Foto: TASR

Poslankyňa žiadala ministra o pomoc.

Na verejnosť prenikla komunikácia medzi Romanom Mikulcom a Romanou Tabák. Poslankyňa sa na ministra obrátila s prosbou, z jeho reakcie však ostala v šoku.

Tabák Mikulcovi pred pár dňami napísala, že ju oslovil starosta obce pri hraniciach s Českom. Trápili ho neúnosné problémy s migrantmi. Poslankyňa sa preto rozhodla požiadať šéfa vnútra o pomoc. Poprosila ho, či by nemohol situáciu začať riešiť prednostne, informujú TV Noviny.

Minister vnútra však zareagoval agresívne. Poslankyni najskôr napísal, že je hviezda a nech si to rieši sama. Časť komunikácie zverejnil už skôr portál Topky.sk.

K***tko Boris

Mikulec však ešte pritvrdil: „A ty sa s kým bavíš? Sa preber,“ zaznelo v správach. „Ja nie som tvoj k***tko Boris,“ napísal vraj minister. „Nepíš mi, dvíha sa mi z teba žalúdok,“ prečítala si v SMS správe poslankyňa.

„Ja som chcela pomôcť tomu starostovi a občanom, ktorých zaťažovali migranti,“ vysvetlila portálu TV Noviny Tabák. „Je mi ľúto, že takto zareagoval. Bol to aj jeden z dôvodov, prečo som hlasovala za jeho odvolanie,“ priznala.

Minister vnútra sa jej už stihol ospravedlniť. Jeho vulgárne vyjadrenia neostali však bez riešenia koaličných lídrov.

Najnovšie články