Foto: cassandracalin

Michaela Galambošová / / Série
Ak žena randí s mladším partnerom, tak nie vždy sa stretne s pochopením okolia. No tieto skvelé ilustrácie dokonale ukazujú, že ani vek nemusí byť vo vzťahu prekážkou.

Ešte stále ste nenašli toho pravého partnera? Nezúfajte. Možno sa ešte nenarodil. V šoubiznise nie je žiaden problém nájsť si „zajačika,“ ktorý je mladší o pár dekád od svojej partnerky. Dnes však nepôjdeme až do takého veľkého extrému. Ukážeme vám skvelé ilustrácie kanadsko-rumunskej ilustrátorky Cassandry Calin, ktorá dobre vie, aké to je chodiť s mladším partnerom.

Väčšina žien sa akosi podvedome pri vyhľadávaní životného partnera naladí na to, že musí byť od nej starší. Pri najhoršom môže byť jej rovesník. Ale ak je mladší, je to brané v spoločnosti ako určitý handicap. Ale tak si okliešťujeme výber. Samozrejme, randiť s niekým, kto sa len učil cikať na nočník, zatiaľ čo ste sa vy pripravovali na maturitu, môže byť časom spojené s určitými problémami. No nech je medzi vami akýkoľvek vekový rozdiel, je to vedomé rozhodnutie vás oboch a vy obaja dobre viete, prečo ste spolu. Ak máte pri sebe mladšieho partnera, určite vám budú dôverne známe tieto situácie:

Mladší partner vám každopádne prinesie do života nový pohľad na život a ten nie je na zahodenie. Ak vás zaujala Cassandra a jej tvorba, môžete ju sledovať na Instagrame.

Pozri aj: 20+ komiksových obrázkov, ktoré ukazujú ako sa ženy správajú, keď ich nikto nevidí

boredpanda.com
0
Komentovať (0)