Leonie Sii/Mattias Holmbom/Instagram

/ 0 / Matej Mensatoris
Pravej láske nezabránia ani tisíce kilometrov.

Niektorí ľudia tvrdia, že pravú lásku si nemôžete nájsť na internete. To je samozrejme hlúposť, čo potvrdzuje aj dnešný príbeh. Tínedžerka Leonie Sii z austrálskeho Sydney zažívala pred pár rokmi ťažké obdobie. Vtedy narazila na video od Švéda Mattiasa Holmboma, kde predvádzal vtipnou formou tutoriál na hru. Video sa Leonie veľmi páčilo a nedokázala sa na ňom prestať smiať. A tým začal krásny vzťah, ktorý trvá dodnes. 

Leonie cítila veľkú túžbu poďakovať sa autorovi videa za to, že jej dokázal vylepšiť náladu. Preto mu napísala: „Pane, ste úžasný“. Na to jej Mattias hneď odpísal a rýchlo sa medzi nimi začala rozvíjať dôverná komunikácia.

Leonie Sii/Mattias Holmbom

Po deviatich mesiacoch četovania, Matiasov otec kúpil synovi letenku do Austrálie, aby sa dvojica konečne mohla stretnúť tvárou v  tvár. Mattias ostal v Austrálii celý mesiac, kde sa ešte lepšie spoznali a zistili, že aj napriek tisícom kilometrov, ktoré ich delia, sú obaja spriaznené duše.


https://www.instagram.com/p/BPt9aHFDyYM/

Keď Mattias odišiel, hneď uvažovali nad tým, ako sa opäť stretnú. To sa vyriešilo veľmi rýchlo, keďže Leonie potrebovala v rámci svojho štúdia stráviť rok v zahraničí. Rozhodla sa pre Švajčiarsko, kde sa pár opäť niekoľko krát stretol. Už vtedy pochopili, že toto nie je len krátkodobý ošiaľ a že to, čo sa medzi nimi deje je niečo oveľa viac.


https://www.instagram.com/p/BPe27QbD0QO/

Keďže obidvaja majú radi dobrodružstvo, najprv sa vybrali do Nórska, kde sa celý jeden týždeň plavili spolu na lodi. Zabávali a smiali sa a najmä si užívali spoločné chvíle.


https://www.instagram.com/p/BPVoRHWDOBo/

„Bol to môj splnený sen a bolo skvelé ho stráviť s niekym, kto z toho bol rovnako nadšení ako ja“, uviedla Leonie. Tento výlet položil základ ich vzťahu a ako uvádzajú, „z rozmaru“ v priebehu ďalšieho roka precestovali 15 krajín. „Išli sme do Dánska, bez plánu. Objavili sme tam krásnu prírodu, o ktorej som ani netušila, že existuje.“


https://www.instagram.com/p/BLgSP2qBoMk/

Potom sa pár vrátil spoločne do Austrálie, do Sydney. Leonie tam pracuje ako bloggerka a Mattias sa zaoberá tvorbou videí a produkciou obsahu pre sociálne siete.

„Prišli sme z rôznych častí sveta a kým sme sa nestreli, obidvaja sme žili v našich malých kobkách, zavretí v našich izbách. Vďaka tomu, že sme našli jeden druhého a precestovali sme spolu svet, prinieslo nám to nový pohľad na to, čo je vlastne život“, hovorí Švéd.

Pozri aj: Vojak zachránil dievčinu pred smrťou v Osvienčime. Včera spolu oslávili Valentína už po 71-krát

interez.sk (mmm), theladbible.comKomentovať (0)