Leonie Sii/Mattias Holmbom/Instagram

Matej Mensatoris / / Série
Pravej láske nezabránia ani tisíce kilometrov.

Niektorí ľudia tvrdia, že pravú lásku si nemôžete nájsť na internete. To je samozrejme hlúposť, čo potvrdzuje aj dnešný príbeh. Tínedžerka Leonie Sii z austrálskeho Sydney zažívala pred pár rokmi ťažké obdobie. Vtedy narazila na video od Švéda Mattiasa Holmboma, kde predvádzal vtipnou formou tutoriál na hru. Video sa Leonie veľmi páčilo a nedokázala sa na ňom prestať smiať. A tým začal krásny vzťah, ktorý trvá dodnes. 

Leonie cítila veľkú túžbu poďakovať sa autorovi videa za to, že jej dokázal vylepšiť náladu. Preto mu napísala: „Pane, ste úžasný“. Na to jej Mattias hneď odpísal a rýchlo sa medzi nimi začala rozvíjať dôverná komunikácia.

Leonie Sii/Mattias Holmbom

Po deviatich mesiacoch četovania, Matiasov otec kúpil synovi letenku do Austrálie, aby sa dvojica konečne mohla stretnúť tvárou v  tvár. Mattias ostal v Austrálii celý mesiac, kde sa ešte lepšie spoznali a zistili, že aj napriek tisícom kilometrov, ktoré ich delia, sú obaja spriaznené duše.


https://www.instagram.com/p/BPt9aHFDyYM/

Keď Mattias odišiel, hneď uvažovali nad tým, ako sa opäť stretnú. To sa vyriešilo veľmi rýchlo, keďže Leonie potrebovala v rámci svojho štúdia stráviť rok v zahraničí. Rozhodla sa pre Švajčiarsko, kde sa pár opäť niekoľko krát stretol. Už vtedy pochopili, že toto nie je len krátkodobý ošiaľ a že to, čo sa medzi nimi deje je niečo oveľa viac.


https://www.instagram.com/p/BPe27QbD0QO/

Keďže obidvaja majú radi dobrodružstvo, najprv sa vybrali do Nórska, kde sa celý jeden týždeň plavili spolu na lodi. Zabávali a smiali sa a najmä si užívali spoločné chvíle.


https://www.instagram.com/p/BPVoRHWDOBo/

„Bol to môj splnený sen a bolo skvelé ho stráviť s niekym, kto z toho bol rovnako nadšení ako ja“, uviedla Leonie. Tento výlet položil základ ich vzťahu a ako uvádzajú, „z rozmaru“ v priebehu ďalšieho roka precestovali 15 krajín. „Išli sme do Dánska, bez plánu. Objavili sme tam krásnu prírodu, o ktorej som ani netušila, že existuje.“


https://www.instagram.com/p/BLgSP2qBoMk/

Potom sa pár vrátil spoločne do Austrálie, do Sydney. Leonie tam pracuje ako bloggerka a Mattias sa zaoberá tvorbou videí a produkciou obsahu pre sociálne siete.

„Prišli sme z rôznych častí sveta a kým sme sa nestreli, obidvaja sme žili v našich malých kobkách, zavretí v našich izbách. Vďaka tomu, že sme našli jeden druhého a precestovali sme spolu svet, prinieslo nám to nový pohľad na to, čo je vlastne život“, hovorí Švéd.

Pozri aj: Vojak zachránil dievčinu pred smrťou v Osvienčime. Včera spolu oslávili Valentína už po 71-krát

interez.sk (mmm), theladbible.com


Komentovať (0)