Foto: youtube.com (bongo vibez)

To, čo si prežila táto žena, by zvládol len málokto.

Obchodovanie s ľuďmi je problémom aj v dnešnej dobe. Len v Mexiku pribudne každý rok 20-tisíc obetí, pričom najhoršie je práve mesto Tenancingo v mexickom štáte Tlaxcala. Mesto je považované za centrum obchodu s ľuďmi a obete sem často dovlečú predtým, ako sú donútené k prostitúcii. Podobný príbeh má za sebou aj Karla Jacinto – žena, ktorú muži každodenne znásilňovali.

Vo veku 12 rokov ju priekupník, ktorý sa tváril ako jej priateľ, odlákal z nefungujúcej domácnosti jej rodičov. Nepotreboval veľa, stačili milé slová, darčeky, peniaze a drahé autá. Vtedy 22-ročný obchodník s ľuďmi presvedčil Karlu, aby s ním odišla do Tenancinga. Tam spolu s ním žila tri mesiace, po čom ju odvliekli do Guadalajary, druhého najväčšieho mesta v krajine. Vtedy začala jej nútená kariéra prostitútky.

#KarlaJacinto, #víctima de #TrataDeBlancas en #México: ‘Fui violada 43,200 veces’ | mexnewz http://ow.ly/UC8BM

Posted by MexNewz on Freitag, 13. November 2015

Začínala som o desiatej dopoludnia a končila o polnoci,“ spomína Karla. „Niektorí muži sa mi smiali, pretože som plakala. Musela som zatvoriť oči, aby som nevidela čo mi robia, aby som nič necítila.“ Denne musela mať najmenej 30 zákazníkov, aby bol jej pasák spokojný. Jej klienti boli často sudcovia, ale aj kňazi, teda vedela, že nemá za kým ísť, aby našla pomoc.

Vypočítala si, že za štyri roky utrpenia bez jediného dňa voľna bola znásilnená viac ako 43 200 krát. Jej pasák ju viackrát aj napadol. Stačilo, že na jej krku uvidel bozky od zákazníka. „Začal ma biť reťazou po celom tele. Bil ma päsťami, kopal ma, trhal mi vlasy, pľul mi do tváre… dokonca ma popálil žehličkou.

Záchrana prišla po policajnej akcii keď mala 16 rokov, no ani tá však podľa jej slov neprebiehala najlepšie. Spolu s ďalšími dievčatami sa nachádzala v hoteli, no keď tam vtrhli policajti, začali si ich nakrúcať v rôznych polohách a po dobu troch hodín museli robiť to, čo im prikázali. Niektoré pritom nemali viac ako 10 rokov.

Cez túto nepríjemnú etapu života sa však preniesla. Dnes má Karla 23 rokov a proti obchodovaniu s ľuďmi aktívne bojuje.

Pozri aj: Kontroverzný názor na znásilnenie. Užívateľka Twitteru je pevne presvedčená o tom, že ak pohlavný styk časom oľutujete, prakticky ide o znásilnenie

independent.co.uk
Uložiť článok

Najnovšie články