Foto: Pixabay

Tento príbeh dievčaťa, ktoré sa z pochopiteľných dôvodov rozhodlo zostať v anonymite, je taký absurdný, že je len veľmi ťažké uveriť v jeho pravdivosť...

Niektoré dievčatá snívajú o princovi na bielom koni. Iné majú o partnerskom šťastí rozhodne neštandardné predstavy. Mladá žena randí so svojím vlastným otcom, pričom podľa nej to je absolútne v poriadku.

Viete si predstaviť pozrieť sa na vlastného rodiča ako na objekt túžby, či nebodaj sexuálneho záujmu? Drvivej väčšine z nás je táto predstava krajne absurdná. Avšak to nie je prípad 18-ročnej ženy, ktorá využila anonymný priestor internetu, aby sa podelila so skúsenosťou, ktorá vám len tak ľahko nepôjde do hlavy.

Všetko má korene v detstve

pixabay.com

Detstvo nás formuje oveľa viac, než by sme čakali. Nenadarmo sa vraví, že správna výchova z nás môže spraviť vraha či osvieteného človeka. Toto dievča však nedostalo do vienka harmonické detstvo. Práve naopak. Rodičia ju počali na maturitnom plese, no len čo otec zistil, že je jeho partnerka tehotná, hrdinsky zdrhol. Matka, psychicky labilná osoba s bipolárnou poruchou správania, taktiež nebola práve najideálnejším vzorom na výchovu malého dieťaťa. Niekoľkokrát sa rozviedla, porodila ešte dve deti, no ani tie ju neurobili šťastnou.

Posledný manžel sa ju v záchvate schizofrénie pokúsil zabiť, a to bol samozrejme dosť pádny dôvod na rozvod. Svoju najstaršiu dcéru zverila do opatery starým rodičom, ktorí tiež neboli žiadnou výhrou. So svojím biologickým otcom sa sporadicky stretávala do piatich rokov, avšak jej mama asi dcére závidela dobrý vzťah, tak sa rozhodla preťať kontakt otca so svojim dieťaťom.

Spojila ich sociálna sieť

pixabay.com

Dievča malo stále v sebe živú spomienku na otca, ktorý ju v rannom detstve rozmaznával hračkami, pričom okrem tradičných Barbie jej kúpil aj vypchaté zviera, ktoré sa stalo jej miláčikom. Keď však dievča vyrástlo a založilo si účet na Facebooku, všimla si, že jej otec poslal žiadosť o priateľstvo. „Najprv som si myslela, že je to môj dedko, a nie otec, veľmi sa naňho podobal,“ priznáva. Neskôr vyšlo najavo, že otec sa ju už cez sociálnu sieť pokúšal kontaktovať niekoľkokrát, ale matka jej ho na Facebooku zablokovala.

Potom však udalosti nabrali rýchly spád. Otec s dcérou sa začali stretávať, pričom si obaja uvedomovali, že je medzi nimi niečo viac. Otec ju vzal k sebe, kde sa zoznámila s jeho priateľkou, avšak miesto toho, aby strávil čas vo svojej spálni, spal v izbe pri dcére. Jeho priateľke sa to nezdalo nijako nezvyčajné, vedela, že je to jej otec.

Vzájomná príťažlivosť ich po pár nociach premohla, hoci (vraj) obaja bojovali proti incestu. Mladé dievča tak prišlo o panenstvo so svojím otcom, určite to nemusíme bližšie rozoberať. Po pár dňoch dal otec „zbohom“ súčasnej partnerke a presťahoval sa k svojej bývalej, s ktorou bol osem rokov. Tá vďaka tenkým stenám rýchlo zistila, čo sa deje, avšak dievčina tvrdí, že nemala problém zmieriť sa s touto novinkou. Dokonca aj teraz táto nezvyčajná trojica žije pod jednou strechou.

Chcú sa presťahovať a mať deti

pixabay.com

Dievča tvrdí, že má dokonale zmapovanú problematiku incestu. Fungoval roky, pričom zdravotne hendikepované deti nemusia byť pravidlom. Preto sa mladá žena nebráni ani prípadným potomkom. Keďže v štáte, kde v súčasnosti žije nezvyčajný párik, je incest nelegálny, v budúcnosti sa chcú presťahovať do New Jersey. Môžeme len predpokladať, že tento vzťah sa pravdepodobne neskončí happyendom…

Pozri aj: Spávali so svojimi sestrami či sesternicami. Ľudia, ktorí zažili incest na vlastnej koži, sa s celým svetom podelili o svoje skúsenosti

viralthread.com
Príbehy
0
Komentovať (0)