Zoskupenie Tri Tvorivé Tvory, známe aj ako 3T, vystúpia v utorok 6. decembra 2016 o 19:00 v trnavskom Kine Hviezda.

Po červených balíčkoch v topánkach vám ostanú len mandarínkové šupky a rozlúskané buráky. Iný rozmer ozvláštnenia tohto tešivého dňa vám ponúkne programový repertoár Kina Hviezda. Príďte sa v chladnom počasí zahriať sledovaním humorných scénok troch improvizačných hercov s názvom Tri Tvorivé Tvory.

3T je divadelno-improvizačná skupina troch hercov, tvoria ho Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stano „Stanley“ Staško. Zoskupenie vzniklo v decembri 2004 v Žiline, improvizácii sa však trojica venuje už od roku 1997 a toto bude ich 490-te predstavenie.

Každý návštevník sa svojím príchodom automaticky stáva súčasťou predstavenia, napísaním témy sa dostáva do role „režiséra“ a už mu len ostáva sledovať, čo sa udeje na scéne. To väčšinou nevedia ani samotní herci.

„Na oblasti tém, sa dopredu nepripravujeme. Raz sa na predstavení v Žiline stalo, že pokiaľ som sa ja ešte v šatni obliekal, Šoko už išiel na pódium a kričal, čo máme robiť. Vyzeralo to asi takto: Ja prídem, ty ma oslov a ja pochopím, čo chceš,“ smeje sa a dopĺňa: „A hrali sme.“

Ako hudobný hosť večera sa predstaví klavirista a spevák Viliam Šandor.

Utorok 6.december 2016 / Kino Hviezda
Začiatok: 19:00 hod.
Vstup: 7€ v predpredaji v Kine Hviezda/ 8€ na mieste.

Viac info nájdeš napríklad aj na Facebooku.

TS 3T (Nika Šubínová)
Príbehy
0
Komentovať (0)