Michal Blaško / / Kultúra
Tri Tvorivé Tvory, známe aj ako 3T, vystúpia vo štvrtok, 21. apríla o 19.hod v bratislavskom V-klube. Trojica kráľov improvizácie v zložení Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš...

Tri Tvorivé Tvory, známe aj ako 3T, vystúpia vo štvrtok, 21. apríla o 19.hod v bratislavskom V-klube. Trojica kráľov improvizácie v zložení Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stano „Stanley” Staško predvedú svoje majstrovstvá na témy od divákov, ktorých tým do divadielka priamo zapájajú a stavajú do role režisérov. Nečakané situácie nenechajú vaše kútiky bez úsmevu a bruchá bez bolesti od smiechu.

Zoskupenie vzniklo v decembri 2004 v Žiline, improvizácii sa však trojica venuje už od roku 1997 a za sebou má viac ako 450 predstavení.

3T

„Každú tému sa snažíme naplniť humorom a zmysluplne uzavrieť. Každé predstavenie je tak spoločné dobrodružstvo hercov a divákov, cesta do krajiny fantázie a temných zákutí ľudskej predstavivosti. Ide o neopakovateľný zážitok z tvorivého procesu a vzniku predstavenia priamo pred vašimi očami,“ hovoria herci.

Ako hudobný hosť večera sa predstaví speváčka Katka Ščevlíková a klavirista Erik Dimitrov.

[youtube eyAN7wIU1oM 720 410]

Vstupenky si môžete zakúpiť cez predpredaj.
Viac informácii na facebooku.

0
Komentovať (0)