Michal Blaško / / Kultúra
Tlačenka kvalitnej hudby!

Ukončte s nami trojdňový sviatok ručnej práce @sashe v tržnici ako sa patrí. Vplyvy folklóru aj rastúca tvorba kvalitného detského oblečenia. Na SAShE v Tržnici sa ukážu najnovšie trendy z ručnej tvorby Slovákov. Po zotmení sa kreatívne odviažeme v spoločnosti skvelej párty hudby, ktorú nám nasekajú sťaby DJi členovia kapiel Talkshow a Fallgrapp a tiež známy DJ Jimmy Pé.

Talkshow DJ set

Andreas a Hadík, teda polovica bratislavskej indierockovej kapely Talkshow, ktorá má na konte dva albumy, nám naloží svoju obľúbenú muziku. Večer sa predstavia ako selektori, ktorí zahrajú pestrý výber od elektra až po pop.

Jimmy Pé

je kreatívny prieskumník zlomených beatov, ktorý v súčasnosti patrí medzi najvychytenejších interpretov elektroniky u nás. Jimmy Pé má na konte debutový album

Insomnia a viacero EP a remixov, najnovším kúskom je Masika EP. Vystúpil na viacerých festivaloch, získal cenu Radio_Head Awards, predskakoval menám ako Daedelus či DJ Gaslamp Killer a vyhral DJskú súťaž Red Bull Thre3style.

Fallgrapp DJ set

Za DJský pult sa postaví aj Jureš Líška – producent a líder kapely Fallgrapp, ktorá na slovenskej scéne urobila poriadne haló svojim debutovaným albumom Rieka a ktorá len pred pár dňami vydala svoj druhý album V hmle. Elektronika, klasické hudobné nástroje, ambient, trip hop, alternatívny pop aj downtempo, to všetko sa snúbi v jej skladbách, čo ocenili aj viacerými cenami na Radio Head Awards 2014. Jureš nám večer predvedie svoju obľúbenú selekciu.

Už tento piatok 31. marca o 21.hod.

Viac informácii na Facebooku.

TS Kulturmarket (Soňa Hrúziková)


Komentovať (0)