Ako informuje web TV Noviny, v Nemšovej v okrese Trenčín došlo k nešťastiu. V miestnom rybníku sa utopil 67-ročný rybár.
Podľa dostupných informácií sa mužovi počas rybačky prichytil háčik o dno. Pokúsil sa ho uvoľniť, no došlo k tragédii. Muž sa už na hladinu nevynoril. Ide o prvý podobný prípad v tomto roku.
Odporúčané články
Šéf IĽP: Ficova vláda chce Slovákov v zahraničí umlčať, zasahuje do ich práva voliť. Krajina cúva, nejde vpred
Bola som na najlepšom letisku na svete: Vodopád je zadarmo, najete sa aj lacno a okúpete v strešnom bazéne
Mirka odišla na Lombok, kde ju jedlo v reštaurácii vyjde 1 euro. Analytik povedal, aké konsolidačné opatrenia by nám pomohli
Chcela si vziať život, a tak skočila z Empire State Building. Elvita Adamsová je jediná žena, ktorá to prežila
Kyanidu neveril, poistil sa guľkou do hlavy. Posledné dni Adolfa Hitlera boli plné paranoje a strachu
Finančný poradca Kravár o hypotéke na bývanie: V troch prípadoch môže byť ťarchou. Je reálna aj s príjmom 700 eur













Nahlásiť chybu v článku