Dopravnú nehodu dvoch osobných motorových vozidiel, ku ktorej došlo v utorok popoludní neďaleko Humenného, neprežili traja z jej siedmich účastníkov. Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky. Pre TASR to potvrdila prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.
Lekár im už nevedel pomôcť
Zrážku dvoch áut na ceste II/559 medzi obcami Kochanovce a Ľubiša ohlásili hasičom o 16.05 h. „Lekár z privolanej osádky rýchlej zdravotnej pomoci (RZP) konštatoval smrť u troch osôb, ďalšie štyri osoby boli zranené,“ priblížil operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove.
Zasahujúci hasiči vyslobodzujú usmrtené osoby z vozidiel a zabezpečujú ich proti vzniku požiaru a úniku prevádzkových kvapalín. „Polícia sa prípadom intenzívne zaoberá a miesto nehody dôkladne dokumentuje,“ doplnila pre TASR Ligdayová.
Realitný maklér Michal Palko: Neexistujú drahé a lacné nehnuteľnosti. Inzerát je marketingový nástroj
Slovák premenil odpad z vinárne na revolučný výživový doplnok: Regeneruje bunky už za 7 minút, užívajú ho aj top športovci
Politológ Štefančík v 1 na 1: Ak bude vládnuť opozícia, dávam im maximálne dva roky. Ukazujú, že nie sú pripravení na vládnutie
Zatiahli ho do gej klubu a sexualizovali od 15 rokov. Najkrajšiemu chlapcovi sveta zničil život film
Lietadlá Concorde: Do Ameriky zaleteli za 3 hodiny, boli symbolom luxusu v oblakoch. Ich slávu zničila náhoda
Z malého sna je úspešná reštaurácia. Dana má otvorené už 26 rokov, na východ priniesla ikonické jedlá
Boli sme na jednej z najkrajších turistík vo Vysokých Tatrách. Koľko stojí obed a parkovanie na Štrbskom Plese?
15 rokov od smrti Amy Winehouse: Bila sa a drogovala na verejnosti. Zabilo ju vyše 4 promile alkoholu











Nahlásiť chybu v článku