Tiež ste niekedy snívali o živote v malej dedinke na ostrove s dobrou prácou a minimom starostí? Áno, znie to ako šialený sen, no ten sa môže stať...

Tiež ste niekedy snívali o živote v malej dedinke na ostrove s dobrou prácou a minimom starostí? Áno, znie to ako šialený sen, no ten sa môže stať veľmi rýchlo realitou. Odpoveďou je maličké mestečko na Novom Zélande nazývané Kaitangata. Toto mesto má obrovský prebytok pracovných miest a pozemkov a vo svojej kampani hľadajú nových občanov, ktorým ponúkajú podmienky, ktoré sa jednoducho neodmietajú.

Kaitangata je maličké mestečko na Južnom ostrove Nového Zélandu. Momentálne tu žije asi 800 ľudí, no pracovných miest a pozemkov je tu neúrekom. Je to miesto, kde si môže každý splniť svoj životný sen. V ponuke je tu viac ako 1000 kvalitných pracovných miest, prevažne v potravinárskom priemysle, konkrétne v spracovaní mlieka a výrobe mliečnych výrobkov. Podľa starostu mesta má Kaitangata extrémne nízku nezamestnanosť. Zo všetkých obyvateľov sú nezamestnaní len dvaja…

novy zeland 1
thegrid.co.nz

Toto mestečko má všetko, čo človek potrebuje. Pozemky, prácu, infraštruktúru… Jediné, čo mu chýba, sú ľudia. Vedenie mesta chce prilákať nových obyvateľov, a preto ponúka tento balíček, ktoré je ozaj ťažké odmietnuť. Pozemok+dom+pracovné miesto za sumu, ktorú by ste na Novom Zélande hľadali len ťažko. Toto všetko vás v Kaitangate bude stáť len 140 000 eur. K dispozícii sú vám aj miestne banky a poisťovne, ktoré vám finančne pri kúpe určite radi pomôžu.

novy zeland 2
stuff.co.nz

Starosta mestečka hovorí, že denne má na svojom telefóne 5000 zmeškaných telefonátov či správ a v emailovej schránke ho čaká ďalšie množstvo záujemcov. Ak teda premýšľate nad splnením si svojho sna, určite neváhajte.

[notdevice]zdroj: interez.sk (Lukáš M.), travelandleisure.comtelegraph.co.uk[/notdevice]

[device]zdroj: Interez.sk (Lukáš M.), travelandleisure.comtelegraph.co.uk[/device]

 

Príbehy
0
Komentovať (0)