Ak máte fyzické problémy, najlepšie bude, ak ich budete riešiť pomocou prírodných látok. Samozrejme, že na všetky vaše problémy sa vyrábajú lieky, tie však...

Ak máte fyzické problémy, najlepšie bude, ak ich budete riešiť pomocou prírodných látok. Samozrejme, že na všetky vaše problémy sa vyrábajú lieky, tie však vedia spraviť niekedy viac zla, ako dobra. Prečo teda nevyužiť matku prírodu, ktorá nám dokáže pomôcť oveľa lepšie a bez zbytočných následkov?

Možno by ste to nepovedali, ale cibuľa je sama o sebe zázrak. Určite na ňu často nadávate, že smrdí, avšak pozrite sa na túto zeleninu z druhej strany. V tomto článku sa dozviete, na čo všetko sa dá cibuľa využiť a ako veľmi nám môže pomôcť.

Kašeľ nikdy viac

Z cibule si dokážete vyrobiť účinný sirup proti kašľu. Cibuľu nakrájame na krúžky a vrstvíme ju spoločne s hnedým cukrom, ktorý je zdravší, ako biely. Takúto zmes necháme pár hodín postáť kým cibuľa pustí šťavu. Sirup je hotový a kašeľ zmizne.

Vintage Amanda
Vintage Amanda

Proti horúčke

Ak máte deti a majú vysokú horúčku, je pre nich dosť traumatizujúce, ak ich strčíte pod studenú sprchu. Lepší spôsob, ako znížiť horúčku, je nakrájať cibuľu na plátky a vložiť ju do ponožiek.

Health and Love Page
Health and Love Page

Dostali ste nádchu?

Ak krájate cibuľu, plačete. A to je liek. Ak ste nachladnutí, jedzte veľa surovej cibule. Ak vám to po chuti nie je, uvarte si z nej čaj.

Urgent Care Locations
Urgent Care Locations
Uložiť článok

Najnovšie články