Lukáš Mužla / / Série
Predstavte si, že v strede lesa nájdete drevenú chatrč. Keď sa ju rozhodnete preskúmať nájdete vchod do celkom nového sveta...

Táto chatrč uprostred lesa ukrývala pred svetom veľké tajomstvo. Keď sa ho fotografka Lana Sator, známa tým, že vstúpi aj na miesta, kde by sa iný človek neodvážil, rozhodla preskúmať, našla niečo, čo aj jej samej vyrazilo dych. Väčšina ľudí by sa zrejme otočila a do takéhoto priestoru nikdy nevkročila, no Lana zobrala fotoaparát a rozhodla sa toto miesto poriadne preskúmať. Čo vlastne našla?

Keď Lana v roku 2010 prechádzala lesom, netušila, ako jej táto prechádzka zmení deň. V lese totiž našla opustenú malú drevenú chatrč. V jej vnútri našla „tajný“ vchod do priestorov, ktoré jej skutočne vyrazili dych. Zostúpila po rebríku a vošla do siete podzemných tunelov, z ktorých jej behal mráz po chrbte. Veľmi rýchlo zistila, že sa jedná o systém podzemných baní, ktoré boli už dlhé roky opustené. V baniach našla staré vozíky na prevážanie materiálu, lešenia a mnoho tajuplných chodieb, ktoré si samozrejme odfotografovala.

boredomtherapy.com
boredomtherapy.com
opustena bana (9)
boredomtherapy.com
opustena bana (1)
boredomtherapy.com
opustena bana (2)
boredomtherapy.com
opustena bana (7)
boredomtherapy.com
opustena bana (6)
boredomtherapy.com


Komentovať (0)