Cati Domitrovich

Michaela Galambošová / / Série
Aj vy máte chuť niekedy vykonať niečo poriadne šialené? Najmä, keď máte za sebou ťažký týždeň. Môžete sa inšpirovať falošnými zásnubami dvoch najlepších priateľov.

Príde chvíľa, kedy sme švorc. Alebo jednoducho len chceme na pár okamihov vybočiť zo všedného stereotypu. Alex Nagle (17) a Cati Domitrovich (19), párik najlepších priateľov z Austinu v Texase dostali chuť na dezert. Vďaka falošným zásnubám ho dostali úplne zadarmo. 

Párik, ktorý tvrdí, že medzi nimi nie je nič viac než priateľstvo, tvorí nerozlučnú dvojku len zopár mesiacov. Napriek tomu majú obaja pocit, akoby sa poznali už roky.

Cati povedala, že obaja zažili naozaj ťažký týždeň a jediné, čo potrebovali, bolo trošku zábavy. Tak sa rozhodli cez víkend zájsť si do mesta. Keď prechádzali cez San Antonio, urobili si malú prestávku. Cati je herečka, ktorá miluje stvárňovať bláznivé role. Preto navrhla, či by sa nemohli zahrať na pár novomanželov. Alex však dostal lepší nápad; rozhodol sa ju pri obede požiadať o ruku. Nápad nebolo ťažké zrealizovať. Zobrali prsteň a vybrali sa do romantickej reštaurácie na brehu rieky. A práve tam si vyskúšali zásnuby na nečisto.

bathemeinnudes

„Žiadosť o ruku bola skvelá,“ povedala Cati. „Keď som išla na záchod, Alex povedal čašníčke, že sa chystá požiadať o ruku svoju priateľku a chcel by to mať zachytené na videu. Takže keď som sa vrátila, povedal mi, že sa spolu odfotíme. Kľakol si a spustil svoju reč. Ku koncu som začala byť trošku nervózna a preto som mu skočila do reči a povedala áno. Všetci nám tlieskali!“

Čašníčka im doniesla sladkú odmenu. Čakala na nich šálka creme brûlée, čokoládová pena a kúsok koláča. Zasnúbenie predsa treba osláviť! Svoj počin oznámili na Twitteri:

„Zincenovali sme falošné zásnuby len preto, aby sme dostali dezert zadarmo.“

„Keď som dala status na Twitter, očakávala som najviac 600 lajkov,“ povedala Cati. „Niektorých ľudí sme poriadne naštvali, ale ostatní ocenili náš nápad. Najlepšie na tom bolo to, že ľudia začali označovať svojich priateľov, s ktorými by si to tiež radi vyskúšali. Definitívne to je to najlepšie ukončenie ťažkého týždňa. Zaslúžili sme si to.“

Cati sa najprv obávala reakcie reštaurácie. Tí sa však vôbec neurazili. Práve naopak. Podarená dvojica sa im svojim bláznovstvom postarala o vydarenú reklamu.

bathemeinnudes

Máte nejakého kamoša či kamošku, s ktorou by ste si radi vyskúšali niečo podobné? Ak áno, môžete ich označiť pod príspevkom. Určite sa potešia.

Pozri aj: Tieto vtipné čiernobiele fotografie z ulíc z roku 1950 vám zaručene zlepšia náladu a ukážu, ako vyzeral bežný deň v tých rokoch

interez.sk (Michaela), redbookmag.com
0
Komentovať (0)