Na to, aby ste si v krajine, kde pivo rastie na stromoch, odtrhli jedno chladené a dobre sa zabavili, vám stačí len pár eur na cestu. A ak ste z Bratislavy, nepotrebujete ani to.

Od štvrtka do nedele bude v Bratislave na Duláku rásť strom, aký doteraz nikto nevidel. Nerodí jablká, hrušky ani slivky, ale pravý, nefalšovaný Budvar. Pozdravy z Republiky piva nám v tejto podobe poslal český národný pivovar Budějovický Budvar a každý, kto si príde svoje pivo odtrhnúť, je na jeden chladený Budweiser Budvar Original pozvaný.

Pozdravy z Republiky piva môžete poslať aj vy svojim blízkym, a to v podobe unikátnej retro pohľadnice či vašej fotky, upravenej vo Fotonaute. S priateľmi sa zabavíte či už pri posedení pod originálnym stromom, alebo pri interaktívnej stene, z ktorej sa dozviete, ako sa varia svetovo uznávané budějovické ležiaky. Tie hlavné ingrediencie – žatecký chmeľ a moravský jačmenný slad – si môžete aj chytiť, ovoňať či ochutnať. Okrem nových poznatkov, chladenej dvanástky a dobrej nálady môžete získať aj atraktívnu cenu od Budvaru, ak vyhráte v jednoduchom kvíze o Budvare.

Kedy a kde sa stretneme?

  • od štvrtka augusta od 16:00 hod až do nedele, 15. augusta do 16:00
  • v Bratislave na Dulovom námestí
  • pridajte sa na FB event Vychutnaj si Budvar v Republike piva, dajte nezáväzne vedieť, či prídete a zdieľajte ho aj pre kamarátov
Pr článok Budvar
0
Uložiť článok
Komentovať