thespiritscience.com

Lukáš Mužla / / Now U Know
Určite ste sa neraz prebudili v strede noci vydesení a zmätení, čo za zvláštny, alebo strašidelný sen sa vám to znova prisnil. Čo v skutočnosti tieto sny znamenajú?

To vám s určitosťou nikto presne nepovie, ale existujú predpoklady a staré múdrosti, ktoré niektoré z nich vysvetľujú. Chcete vedieť, čo sa vám vaše podvedomie snaží povedať? Prečítajte si nasledujúci článok.

Ak ste vo svojom sne niekde uväznení, alebo sa nachádzate v bezvýchodiskovej situácii („v pasci“) znamená to, že sa v skutočnom živote cítite bezmocní. Skúste v pokoji popremýšľať, či ste neuviazli v zlom partnerskom vzťahu, alebo či nie ste nespokojní so svojou prácou.

kipkent.deviantart.com
kipkent.deviantart.com

Ak vás vo sne niekto nepekne zradil, môže to znamenať, že sa cítite sami, alebo opustení. Je možné, že si vaše podvedomie žiada viac spoločnosti niekoho, s kým sa v poslednej dobe stretávate menej.

snipview.com
snipview.com

Snívanie o smrti je snáď tá najnepríjemnejšia vec. Znamená však veľa optimizmu. Smrť vyjadruje nový začiatok. Ak sa vám zdá o vlastnej smrti očakávajte zmenu, ktorú sa vám v blízkom období podarí učiniť.

speaktomeenglish.com
speaktomeenglish.com

Určite to poznáte. Zrazu sa precitnete na neznámom mieste, sám/sama, alebo s neznámymi ľuďmi a neviete čo ďalej. Podobné sny prichádzajú väčšinou vtedy, ak sa cítite zmätení a neviete si dať rady s niektorým z dôležitých rozhodnutí.

krzyho.deviantart.com
krzyho.deviantart.com

Ak vás vo sne niekto vážne zraní, pravdepodobne hľadáte u svojich blízkych útechu a pochopenie vašich problémov. Ak sa však zraníte sami, mali by ste silno popremýšľať. Sebapoškodzovanie v snoch totiž znamená, že nad tým rozmýšľa aj vaše podvedomie.

annistonoxfordlawyers.com
annistonoxfordlawyers.com
0
Komentovať (0)