Healthy Food Team

Michal Blaško / / Zaujímavosti
Či už si to pripustíte alebo nie, určite ste už niekedy rozmýšľali nad tým, či čiary na vašich rukách ukrývajú tajomstvá o vás, vašej...

Či už si to pripustíte alebo nie, určite ste už niekedy rozmýšľali nad tým, či čiary na vašich rukách ukrývajú tajomstvá o vás, vašej minulosti či budúcnosti. Niekto tomu len ťažko uverí a niekto sa tým riadi. Existuje mnoho vecí medzi nebou a zemou, ktoré sa nám doteraz nepodarilo odhaliť. Prečo medzi tie veci nemôžu patriť práve čiary na dlaniach?

Uznávaný psychoterapeut a mystik Ellen Goldberg je presvedčený, že budúcnosť a váš osobný a milostný život je napísaný práve vo vašich dlaniach. Tvrdí, že na dlaniach sa nachádzajú dve čiary, ktoré hovoria o všetkom a jedna z nich je čiara života. Ide o čiaru medzi ukazovákom a palcom, ktorá putuje až k vášmu zápästiu. Vidíte ju? Určite áno.

Howcast
Howcast

Druhá čiara znázorňuje lásku. Tá je hneď vedľa čiary života a nemusí byť iba jedna.

Zamerajte sa teraz na tieto dve (či viac) čiary. Pozrite sa na to, kde začínajú a kde končia. Odpoveď o vašom živote je totižto priamo pred vami.

Howcast
Howcast

Tam, kde sa tieto čiary spájajú, by vám mohlo napovedať to, kedy vaša pravá láska vstúpi do vášho života. Ak čiara lásky pretína čiaru života v jej polke, musíte byť trpezliví. Ak ju pretína vyššie, môžete mať šťastie a na svoju životnú lásku nemusíte vôbec dlho čakať. Ak je čiara lásky pri čiare života blízko, váš vzťah bude určite intímnejší.

Howcast
Howcast

Pokračovanie na ďalšej strane…

0
Komentovať (0)