Foto: MovieStillsDB

Hviezda Teórie veľkého tresku prezradila, čo vie o pripravovanom seriálovom pokračovaní.

Už je to nejaký ten čas, čo je známe, že fanúšikovia sitkomu Teória veľkého tresku sa dočkajú ďalšieho seriálového pokračovania. Kým sa ho ale dočkáme, ešte to zrejme chvíľu potrvá, keďže tvorcovia sa aktuálne pripravujú na finálnu sériu spin-offu Mladý Sheldon. Jedna z hviezd pôvodného seriálu ale nedávno prezradila, čo o pripravovanom novom pokračovaní vie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Chystaný nový spin-off zo sveta Teórie veľkého tresku (The Big Bang Theory) bol ohlásený ešte minulý rok, no odvtedy je o ňom akosi ticho. Samozrejme, streamovacia služba Max s ním aj naďalej počíta, pričom na starosť ho má aj naďalej pôvodný tvorca Chuck Lorre. Napokon z jeho tvorcovskej dielne vzišiel nielen pôvodný seriál, ale aj obľúbený Mladý Sheldon (Young Sheldon).

O čom nový TBBT spin-off bude, je zatiaľ vo hviezdach. Jeden z hlavných protagonistov pôvodného seriálu sa ale vôbec ako prvý k tomuto projektu vyjadril. Čo o ňom vie?

Bude nový spin-off o Rajovi?

Kunal Nayyar, ktorý stvárnil postavu obľúbeného Raja Koothrappaliho, pre portál TVLine nedávno prezradil, čo všetko vie o novom spin-offe. Fanúšikov to, pochopiteľne, potešilo, pretože sa chceli dozvedieť niečo viac o projekte, ktorý je od ohlásenia zahalený rúškom tajomstva. O to väčšie bolo ich sklamanie, keď si jeho odpoveď prečítali.

Foto: MovieStillsDB

„Ak mám byť úprimný, nepočul som o nič viac, než to, čo vydali médiá. Nie som si tak úplne istý, o čom to celé bude,“ priznal Nayyar.

Mnohí hercovi fanúšikovia sa totiž nazdávajú, že chystaný spin-off by mohol byť práve o Rajovi, keďže jeho príbeh nebol v hlavnom seriáli riadne ukončený. Či sa niečoho takého dočkáme, je teda zatiaľ otázne.

Foto: MovieStillsDB

Chystá sa aj spin-off Mladého Sheldona

Okrem tohto sa ale chystá ešte jeden spin-off zo sveta TBBT. V januári 2024 bolo totiž oznámené, že pokračovanie dostane aj Mladý Sheldon. Ďalší seriál sa má točiť okolo postáv Georgieho Coopera a Mandy McAllister a do vysielania by sa mal dostať v sezóne 2024/2025 na americkej televíznej stanici CBS.

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články