foto: Huawei

Návrat do školských lavíc či prednáškových hál si v tomto roku vyžaduje kvalitnejšiu výbavu než len nové perá a zošity. Nedávny lockdown ukázal, že...

Návrat do školských lavíc či prednáškových hál si v tomto roku vyžaduje kvalitnejšiu výbavu než len nové perá a zošity. Nedávny lockdown ukázal, že spoľahlivá technika je absolútnou nevyhnutnosťou pre štúdium bez zbytočného stresu. Prinášame preto niekoľko tipov na technologických pomocníkov od Huawei, ktoré majú jednu veľkú výhodu – ponúknu moderné funkcie za cenu, ktorá nezruinuje tvoj študentský rozpočet.

Vybavený makač, ktorý nestojí veľa

Notebook s modernými funkciami, ktoré ti uľahčia každodenný študentský život, dnes nemusí stáť majland. Príkladom za všetky je Huawei MateBook D 15. Tento ideálny školský pomocník kombinuje nízku hmotnosť, kompaktné rozmery, dlhú výdrž batérie a veľký 15-palcový displej s minimálnymi rámčekmi. Jeho batéria zvládne bez problémov až 6 hodín a oceníš aj funkciu rýchleho nabíjania – necelých 50 % kapacity doplní už za pol hodiny, takže sa nemusíš báť že prídeš na prednášku s vybitým notebookom. Skvelou vychytávkou je snímač odtlačku prsta, zabudovaný v zapínacom tlačidle. MateBook D 15 s výkonným procesorom od Intelu kúpiš  v akciovej cene 699 eur.

foto: Huawei

Pozor na oči

Ani za tablet, ktorý splní požiadavky na zábavu, nemusíš zaplatiť horibilné sumy. Huawei MatePad T10s stojí len 155 eur, pritom ľahko zvládne všetky požiadavky nielen na trávenie voľného času, ale aj na štúdium. Jeho displej zaberá až 80% prednej strany, váži len 450 gramov, vďaka čomu sa s ním skvele pracuje aj ak ho držíš len v jednej ruke a na jedno nabitie zvládne až 12 hodín prehliadania stránok či sledovania videí. Skvelou vychytávkou je vylepšený režim ochrany zraku, ktorý ochráni tvoje oči pred škodlivým modrým svetlom.

foto: Huawei

Foťák ako profík za dve stovky

Štýlový telefón, ktorý robí perfektné fotky a zároveň ti jeho kúpa nespôsobí vietor v peňaženke? Aj v strednej triede a za dostupnú cenu sa dajú nájsť kúsky, ktoré spravia parádu ako dizajnom, tak aj funkciami. Za pozornosť stojí napríklad Huawei P40 lite. Jeho špičkový štvoritý fotoaparát vás premení na talentovaného fotografického profíka. Nechýba veľké pamäťové úložisko (128 GB), ľahko rozšíriteľné o pamäťové karty, rýchle nabíjanie či štýlový dizajn v niekoľkých farbách. O všetky obľúbené appky sa postará AppGallery, tretí najväčší obchod s aplikáciami na svete. Huawei P40 lite môže byť tvoj teraz len za 189 eur.

foto: Huawei

Pre maximálne sústredenie

Počúvanie hudby už dávno nie je jediným dôvodom popularity bezdrôtových slúchadiel. Využi ich aj ako pomôcku pri štúdiu či vo voľnom čase. Stačí prepojiť smartfón so slúchadlami a využiť ich napríklad na audio knihy, podcasty, či online prednášky. Bezdrôtové štupľové slúchadlá Huawei FreeBuds 4i sa môžu pochváliť nielen kvalitným zvukom a dlhou výdržou batérie, ale aj ich veľkým lákadlom – funkciou aktívneho potlačenia okolitého hluku (ANC). Spáruj ich so svojim smartfónom, tabletom či notebookom akejkoľvek značky. Navyše v aktuálnej akcii stoja len 66 eur. Lákavá kombinácia kvality zvuku, komfortu a priaznivej ceny ti uľahčí školské povinnosti a spríjemní čas cez prestávky.

foto: Huawei

Zostaň aktívny aj mimo školy

Trendom dnešnej doby sú smart hodinky. Funkcie modelu Huawei Watch GT 2 Pro prezradia, prečo je to tak – na jedno nabitie vydrží batéria až dva týždne. Skvelá je aj funkcia monitorovania potrebného spánku, ktorá vie navrhnúť, ako jeho kvalitu zlepšiť. Hodinky dokážu sledovať životné funkcie a dokonca zmonitorovať stres. Navyše, ak rád/a športuješ, rozhodne oceníš aj tréningové programy a výber zo 100 rôznych športov.

foto: Huawei

Zvýhodnené ceny platia len do konca 30. septembra, preto by si ich nemal zmeškať. Viac informácií o akcii a ďalších produktoch nájdeš tu.

Pr článok Huawei
0
Uložiť článok
Komentovať