Foto: instagram.com/nataliadzenkiv

Pri pasovej kontrole sa častokrát stane, že daného človeka zastavia a začnú ho kontrolovať. Avšak tejto žene nechceli pracovníci kontroly uveriť jej vek.

Oneskorenia, ktoré pri pasovej kontrole mnohokrát vzniknú, sú pre každého nepríjemné. Ale nie vždy sa musíte cítiť ukrivdený, lebo ak by vám pracovníci kontroly nechceli uveriť vás skutočný vek, určite by vám to polichotilo. Koľko rokov má podľa vás táto žena?

#Lama #NataliaDzenkiv #LamaUkraine #Concert #Group #LiveMusic

A post shared by Lama (@nataliadzenkiv) on

Toto je Natalia Dzenkivová, 41 ročná ukrajinská speváčka, ktorá po odohratí koncertu v Turecku cestovala domov spolu so svojou kapelou, Lamou. Nikdy ju však nenapadlo, žeby ju pri pasovej kontrole mali zastaviť a zatknúť. Čo bol dôvod jej zatknutia? Pri kontrole pasov jej totiž pracovníci neverili, že má skutočne 41 rokov, pretože vraj „vyzerala na 25“

A post shared by Lama (@nataliadzenkiv) on

„Keď som zistila dôvod, prečo ma zatkli, nedokázala som nič iné, iba sa smiať. Neverila som, že si myslia, že mám skutočne len 25 rokov. Už som zvyknutá na komplimenty o tom, ako mlado vyzerám, ale nikdy som si nepredstavovala, že to bude dôvod, prečo ma zadržia,“ povedala s úsmevom Natalia.

Po tejto udalosti má Natalia na letiskovú kontrolu už iba pozitívne spomienky. Povedala však, že nebyť fanúšikov, ktorí ju na letisku spoznali a začali si od nej pýtať autogramy, z tejto šlamastiky by sa nebola dostala.

Pozri aj: Už tri roky nosí každý deň to isté oblečenie. Dôvod, prečo to robí, je pritom veľmi praktický

indy100.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy