Foto: instagram.com (thesunk)

Michaela / / Série
Stačilo iba pár fotografií na to, aby sa stala modelkou. Táto 19-ročná študentka je skutočnou divou.

Dostala do vienka neskutočnú krásu. Napriek tomu pri pohľade do zrkadla videla obyčajné dievča, ktoré sa ničím nevymyká priemeru. Anok Yai, študentka z Plymouthskej štátnej univerzity v New Hampshire sa len za pár hodín stala hitom internetu. A určite si zaslúži pozornosť.

Vraví sa, že fotografi majú nos na krásu. Určite to platí aj v prípade tejto 19-ročnej študentky, ktorú náhodne objavil jeden washingtonský fotograf. Odfotil ju uprostred davu, no po tom, čo zverejnil na svojom Instagrame fotografiu tejto dievčiny, spustil sa hotový ošiaľ.

Anok. Dievča, ktoré rozhodne nemožno nazvať sivým priemerom

Saw her right at the end of Yardfest. Stunning @anokyai #huhc #huhomecoming #theyard #fro #curlyhair #darkskin #sudanese

A post shared by TheSUNK|The Shit U Need 2 Know (@thesunk) on


Autor fotografie tvrdí, že ju objavil na konci univerzitného festivalu Yardfest. Jej krása mu doslova vyrazila dych. O skromnosti tohto dievčaťa svedčí aj fakt, že dievča nechápalo, prečo sa zrazu stalo centrom pozornosti. Myslela si, že je celkom obyčajná, skôr mala sklony ku komplexom než k zaslúženému zdravému sebavedomiu. Niekedy nás však tam, kde sa potrebujeme dostať, nakopne obyčajná náhoda. A pred mladou Anok sa otvára nová kariéra.

Grad night throwback

A post shared by Anok (änôk yī) (@anokyai) on


Počas pár dní začalo Instagramový účet tejto študentky sledovať tisícky užívateľov

The leaves match my skin 🍂

A post shared by Anok (änôk yī) (@anokyai) on


Modelingu sa bude venovať popri štúdiu biochémie, pretože vie, že najdôležitejší nie je výzor

Sudanese Model, #AnokYai at the Howard Universiry Homeocoming 😍

A post shared by #LWB (@lazywritablog) on


Možno jej príde pohľad do zrkadla úplne obyčajný. Vidí sa každý deň, a preto svoj zjav nepovažuje za nič výnimočné. Pozornosť svetových médií a ľudí, ktorí jej úprimne fandia, však svedčí o opaku.

Pozri aj: Modelka, ktorá prijímala denne len 500 kalórií, zverejnila fotografie, ktoré ukazujú jej transformáciu

independent.co.uk
0
Komentovať (0)