foto: Unsplash

Práca snov je naozaj kráľovsky zaplatená. Viete si predstaviť, že by ste si za polroka prilepšili o viac ako 60-tisíc eur?

Vonku je čoraz chladnejšie a mnohí by dali všetko za to, aby nadchádzajúcu zimu mohli prečkať niekde v teple, pri mori. Je to reálnejšie, akoby sa zdalo. Nielenže vás to nebude stáť ani cent, práve naopak, za sedenie na pláži dostanete kráľovsky zaplatené. 

Z času na čas sa na internete objaví pracovná ponuka, ktorá sa neodmieta. Tak je to aj v prípade cestovnej kancelárie Cancun.com, ktorá prišla s niečím naozaj nezvyčajným. Pred pár dňami totižto vyhlásila konkurz na pozíciu “úradníka pre skúsenosti.” Víťaz výberového konania sa stane hlavnou webovej stránky, no to je len maličkosť v porovnaní s tým, čo bude náplňou jeho práce.

Najlepšou reklamou je odporúčanie

Firma stavila na filozofiu, ktorá vychádza z toho, že najviac uveríme skúsenostiam známym či kamarátom. Určite by ste uverili viac skúsenosti niekoho, kto bol v danej turistickej destinácii, než ničnehovoriacemu prospektu, na ktorom je všetko až príliš dokonalé. A presne to bude náplňou práce nového zamestnanca Cancunu. Počas šiestich mesiacoch bude mať možnosť zrelaxovať vo všetkých vychýrených hoteloch v mexickom mestečku Cancún, z ktorých bude podávať akýsi report- Na webovej stránke sa bude deliť so skúsenosťami tak, až budete mať pocit, že ste to všetko zažili na vlastnej koži. O finančnú stránku pracovnej dovolenky sa tiež nemusíte obávať, firma vám poskytne mesačný plat vo výške približne 11 149 eur, a z toho sa už naozaj dá vyžiť.

Zážitok na celý život

Aj samotný generálny riaditeľ Chad Meyerson sa teší na hľadanie novej posily do tímu: “Nevieme sa dočkať, až to celé vypukne a začneme hľadať človeka, ktorý sa stane tvárou a osobnosťou Cancunu. Veď keď dostanete zaplatené za to, že žijete a cestujete po Mexiku, je to príležitosť, ktorá sa ponúka len raz za život.” Chad však dodáva, že počas celej šesťmesačnej “pracovnej cesty” bude o váš luxus náležite postarané. Vašou úlohou bude nielen hodnotiť pláže a služby luxusných hotelov, ale stáž zahŕňa aj pravidelnú návštevu VIP nočných klubov a samozrejme, pravidelné správy z jednotlivých lokalít.

#cenote #cancunmexico

A post shared by Miss lian (@missliantoronto) on

Preto ak vám nechýba trošku exhibicionizmu, radi cestujete a nebojíte sa o svoje zážitky podeliť aj na sociálnych sieťach, smelo do toho. Nestačí vám však len poslať životopis či motivačný list. Na stránke ceo.cancun.com treba nahrať jednominútové video, v ktorom dostanete možnosť presvedčiť spoločnosť Cancun, že ste pre túto úlohu ako stvorený. Môžete to urobiť až do 17. decembra 2017.  Pri tvorbe videa myslite na to, že tu naozaj nejde len o peniaze. Jedinečná pracovná príležitosť vám totiž ponúkne i to, čo je na nezaplatenie. Zážitok na celý život, o ktorom budete môcť rozprávať aj svojím vnúčatám. Veľa šťastia.

Pozri aj: Ak neviete šoférovať, chyba nie je vo vás. Nová štúdia tvrdí, že múdrejší ľudia majú problém s autoškolou

indy100.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )