Foto: Inhabitat

brooklynskyfrajer / / Veda
V súčasnosti, akoby sa vrece roztrhlo s novými konkurentmi pre Muskovu Teslu. Vyzerá to tak, že nie len autá, ale dokonca aj strechy sú celkom lukratívny biznis.

V týchto dňoch má Tesla okrem ohromného zisku a prelomových produktov, aj veľké množstvo pozornosti verejnosti a médií. Po tom, čo táto gigantická spoločnosť prišila so svojimi solárnymi strechami, nehovorilo sa takmer o ničom inom. Avšak v tejto sfére tiež naberá konkurentov a jedným z nich je aj Forward Labs. Tí sa rozhodli, že si spravia vlastnú formu úsporného príbytku.

Forward Labs

Dokonca dokážu inštalovať svoje strechy za polovičný čas a omnoho nižšiu sumu. Forward Labs vytvorili tradičný dizajn, pričom mysleli aj na to, aby bol ich produkt dostatočne praktický. Strechy sú vyrábané z monokryštalických solárnych buniek s väčším pokrytím než tie, ktoré ponúkajú iné konkurenčné spoločnosti.

Forward Labs

Tesla vyrába solárne strechy z individuálnych škridiel, zatiaľ čo Forward Labs poskytuje svoje strechy v jednotlivých veľkých kusoch. Sú pokryté tvrdeným sklom a má optimálne chromatické maskovanie. Strechu je v súčasnosti možné zakúpiť v ôsmych rôznych farbách, ale vďaka chromatickej vrstve je možné ju dostať v akejkoľvek farbe.

Forward Labs

Vďaka svojmu tradičnému dizajnu, dokonca ani nemôže vzniknúť problém pri spoločenstve vlastníkov rodinných domov, preto ide o skvelú alternatívu nie len voči Tesle, ale aj ku klasickej strešnej krytine.

Pozri aj: NASA podnikla zrýchlenú misiu pre získanie asteroidu v hodnote 8000 kvadriliónov libier

inhabitat.com

 

0
Komentovať (0)