Krásny klip ukazuje, v čom spočíva duch Vianoc a prečo by sme mali tieto najkrajšie sviatky roka tráviť v rodinnom kruhu. Klip naspieval James Cordente, známy zo svojej auto-karaoke šou.

Ťažko pracujúci otec Dave je hviezdou nového vianočného klipu od britskej spoločnosti Sainsbury’s. V klipe sa v úlohe speváka predstaví James Cordente, ktorého môžete poznať z videí Carpool Karaoke, kde so známymi spevákmi a speváčkami spieva v aute ich najväčšie hity. Animovaný príbeh o otcovi, ktorý chce zabezpečiť krásne Vianoce celej svojej rodine, dojíma internet.

Supermarket Sainsbury’s pravidelne uverejňuje v predvianočnom období videá, ktoré majú navodiť ducha Vianoc. A najnovší klip sa im skutočne vydaril.

Dave je zamestnaný v továrni na hračky a rozmýšľa nad tým, ako by zabezpečil, aby strávil sviatky v kruhu rodiny. Keď večer nájde medovník s jeho podobou, dostane nápad. Vráti sa do továrne, kde vyrobí svoje klony v podobe hračkárskeho lietadla či opice. a tak sa mu podarí zastrešiť všetky svoje povinnosti.

Čerešničkou na torte je účasť Jamesa Cordenteho, ktorý sa zhostil naspievania piesne a musíme uznať, že jeho výkon skutočne stojí za to.

Pozrite si tento milý klip, ktorý ukazuje krásu Vianoc a pripomína, že čaro týchto sviatkov nespočíva v hodnotných daroch, ale v tom, že sa toto obdobie strávi v kruhu rodiny, čo je ten najkrajší dar zo všetkých.

interez.sk (mmm), dailymail.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)