travel-break.net

Lucia Mužlová / / Série
Kto by nechcel cestovať po svete a a vďaka tomu si vybudovať kariéru? Stephanie má 26 rokov a nie je to len taká hocijaká priemerná blogerka. Za svoj život už toho precestovala dosť a po čase prišiel aj zaslúžený úspech.

Stephanie si založila blog s názvom TravelBreak, ktorý dnes odoberá viac ako 260 000 ľudí. Počas svojho pomerne krátkeho života už precestovala viac, ako 40 krajín a na jej sociálnych sieťach nájdete fotografie, ktoré vám svojou krásou vyrazia dych. Počas cestovania nabrala veľa skúseností, ktoré aj zužitkovala a stala sa veľmi slávnou vo svete blogeriek a blogerov, no aj mimo neho. Pozrite si niektoré jej fotografie.

Vyrastala v „latino“ kultúre a je dcérou mexických prisťahovalcov. Zo sveta toho chcela vidieť viac a po škole sa teda vydala do sveta.

travelbreak2
travel-break.net

Rozhodla sa, že si rok oddýchne v Sydney a následne sa vráti domov, aby si našla nejakú dobrú prácu.

travelbreak3
travel-break.net

V Sydney pracovala ako barmanka, ale mala pocit, že práca má kontrolu nad jej životom. Tak začala žiť na voľnej nohe.

travelbreak4
travel-break.net

Založila blog TravelBreak, ktorý nie je len o cestovaní. Taktiež ponúka služby v oblasti marketingu, reklamy, fotografovania, propagácie a podobne. To všetko na základe svojich vlastných skúseností.

travelbreak5
travel-break.net

Stala sa tzv. „entrepretraveler“  a pomáha ľuďom, ktorí chcú začať svoj biznis v oblasti cestovania. Stephanie však verí, že má ešte nejakú inú, hlbšiu misiu.

travelbreak6
travel-break.net

Celé je to o spolupráci. Na jednej strane je tu nezávislosť, no na strane druhej je tu to, že Stephanie je vždy súčasťou tímu.

travelbreak7
travel-break.net

Táto práca si vyžaduje všestrannosť. „Môžem byť za kamerou alebo pred kamerou. Môžem písať niečo technické alebo kreatívne. Môžem vytvoriť internetové stránky. Minulý týždeň som bola rečníkom a tento týždeň budem v reklame. Potom mám konzultácie s cestovnými kanceláriami a budem im pomáhať obnovovať ich stránky,“ hovorí Stephanie.

travelbreak8
travel-break.net

Teraz už je táto práca zameraná viac na biznis. Už to nie je len cestovanie po krajinách o jednom človeku. Je to aj o predávaní skúseností ďalej. O pomáhaní ľuďom.

Stephanie precestovala viac ako 40 krajín sveta a dokonca sa jej podarilo zlaniť skalu v Izraeli.

travelbreak9
travel-break.net

Na Bahamách sa potápala so…

0
Komentovať (0)