Foto: (reprofoto) TV Markíza, FB - Polícia SR

V base si môže posedieť až 5 rokov.

Súťažiacemu z televíznej reality show Farma, Kristiánovi Mesíčkovi, hrozí väzenie. Známym sa stal vďaka poslednej sérii z jesene minulého roka. Na futbalovom zápase nedávno napadol policajtov a skončil v putách, píšu Topky.sk.

Mladý muž známy z televíznych obrazoviek čelí obvineniu z trestného činu. Policajti ho zadržali počas futbalového zápasu medzi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava ešte pred mesiacom.

„Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III. vzniesol na základe zabezpečenej dôkaznej situácie obvinenie z trestného činu útoku na verejného činiteľa 22-ročnému Kristiánovi M. z Trnavy,“ informuje polícia na Facebooku.

Kristián sa už ako súťažiaci v reality show Farma javil ako prchký človek. Viackrát tiež priznal, že je fanúšikom práve trnavského Spartaka, na ktorého zápase si problém vyrobil.

Iba okolo neho prechádzali

 „Obvinený mal počas uvedeného zápasu v sektore hostí Národného futbalového štadióna v Bratislave počas odchodu poriadkových jednotiek z tribúny zaútočiť na policajta Pohotovostného policajného útvaru. Policajta, ktorý prechádzal okolo neho, kopol pravou nohou do oblasti chrbta, pričom následne ďalšieho policajta napadol päsťou do oblasti hlavy,“ uvádza polícia.

Mesíčka predvčerom zadržali a eskortovali na policajné oddelenie za účelom vykonania ďalších procesných úkonov, informujú Topky.sk. „V prípade preukázania viny pred súdom hrozí obvinenému trest odňatia slobody na jeden až päť rokov,“ dodala polícia.

Najnovšie články