Michal Blaško / / Kultúra
Bratislavské Zlaté piesky privítajú už po ôsmykrát najväčší stredoeurópsky reggae festival Uprising. Tento ročník bude zas preplnený svetovými hviezdami, medzi ktorých určite patria najsúspešnejšia...

Bratislavské Zlaté piesky privítajú už po ôsmykrát najväčší stredoeurópsky reggae festival Uprising. Tento ročník bude zas preplnený svetovými hviezdami, medzi ktorých určite patria najsúspešnejšia reggae kapela histórie UB 40, posledný žijúci člen The Wailers Bunny Wailer, Anthony B, ktorý oslavuje 20. výročie pôsobenia na scéne či chasidský reggae spevák Matisyahu.

uprising sobota (63)

Na festivale sa vyskytne mnoho ďalších vynikajúcich interpretov zo sveta, ako Onyx, Dope D.O.D, Beardyman, Chuck Fenda, Shy FX, Mad Professor či Jah Sun, ale aj zo Slovenska – Boy Wonder, AMO, Supa či Majk Spirit. Samozrejme, že to nie je všetko, na čo sa môžete na Zlatých pieskoch tešiť. Uprising disponuje naozaj bohatým reggae, hip-hopovým a elektronickým programom, takže vybrať si pre vás ideálne vystúpenie nebude žiadny problém.

Uprising reggae festival sa uskutoční 21-22. augusta a s nami môžete získať dve vstupenky na celý festival. Stačí ak do 28. júla dáte LIKE na facebook Uprising Reggae Festival a odpoviete na otázku: Koľký ročník festivalu sa uskutoční toto leto?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stáva Erik Görner a Andrea Hvastová.Komentovať (0)