zdroj: Huawei

Patríš aj ty medzi tých, ktorí si v októbri povedali, že tento rok vyriešia vianočné dilemy v predstihu?

 Ak to aj u teba dopadlo tak, že týždeň pred Štedrým dňom hľadáš tipy na poslednú chvíľu, tu sú tri tipy, ktoré by tento problém mohli vyriešiť. Tieto produkty od Huawei potešia totiž (nielen) fanúšikov aktívneho pohybu a poslucháčov kvalitnej hudby, ale aj každého technologického nadšenca.

Profesionálny tréner vždy na ruke

zdroj: Huawei

Možno aj ty máš medzi blízkymi niekoho, koho len ťažko uspokojí jedna pohybová aktivita, a tak ich neustále strieda. Nájsť živého trénera, ktorý je profík vo všetkých športoch, je takmer nemožné: existuje však jeden tréner, ktorý sa dá nosiť všade so sebou a aktivitu spoľahlivo skontroluje a zaznamená. Smart hodinky Huawei Watch GT 2 Pro uspokoja aj tých najvšestrannejších športovcov.

Obsahujú totiž až 100 tréningových režimov, pričom nechýba napríklad lyžovanie, beh na lyžiach, snowboarding, či dokonca golf. O maximálnu odolnosť sa postará zafírové sklíčko, ktoré je takmer nemožné poškriabať. Ak má športovec rád hudbu, môže si uložiť obľúbené motivačné songy priamo do hodiniek – takže po prepojení s bezdrôtovými slúchadlami ho odbremenia od nutnosti mať pri sebe počas športovania aj telefón.

Aby toho nebolo málo, môžu sa pochváliť bezkonkurenčnou výdržou batérie – až 2 týždne na jedno nabitie! Vrcholný model smart hodiniek od Huawei je skrátka ideálnym darčekom pre každého, kto to s pohybom myslí vážne aj v čase pandémie. Bez ohľadu na to, koľkým športom sa venuje. Kúpiš ich za 299 eur.

Slúchadlá, s ktorými zabudneš na okolitý svet

zdroj: Huawei

Keďže káble patria do minulosti, bezdrôtové slúchadlá sú dnes absolútnou nevyhnutnosťou každého fanúšika či fanúšičky kvalitnej hudby. V ponuke je množstvo modelov, no iba jeden sa môže pochváliť unikátnou funkciou: inteligentným potlačením okolitého hluku.

V preklade to znamená, že okrem kvalitnej reprodukcie zvuku dostaneš so slúchadlami Huawei FreeBuds Pro možnosť úplne sa odizolovať od okolitého sveta. Obsahujú dva mikrofóny, ktoré inteligentne snímajú zvuky prostredia, či sa nachádzaš doma, na prechádzke alebo na rušnej vlakovej stanici, a prispôsobujú im režim potlačenia hluku. Funkciu teda stačí iba zapnúť a slúchadlá sa samé postarajú o zvyšok.

Výrobca myslel aj na pohodlné nosenie a najmä ovládanie dotykmi. Veľkou výhodou je aj možnosť pohodlne spárovať slúchadlá s dvoma zariadeniami naraz. Vďaka nej sa dá bez problémov prepínať pripojenie slúchadiel medzi smartfónom, tabletom či počítačom. FreeBuds Pro sú v predaji za 199 eur.

Hodinky a fitnes náramok v jednom

zdroj: Huawei

Hľadáš darček pre fanúšika cvičenia, ktorý splní jeho očakávania, no zároveň nezruinuje tvoj vianočný rozpočet? Huawei vytvoril skvelý kompromis medzi smart hodinkami a fitness náramkom: volá sa Watch Fit, váži len 34 gramov, no ponúka plnohodnotné funkcie inteligentných hodiniek, vrátane dotykového obdĺžnikového displeja a množstva tréningových režimov.

Tí, ktorí radi sledujú rôzne údaje o svojom zdraví, ocenia funkcie ako sledovanie spánku, monitorovanie srdcovej frekvencie či dokonca meranie saturácie krvi kyslíkom. Hodinky obsahujú aj 12 animovaných tréningových kurzov a 44 ukážok držania tela – a najlepšie na tom je, že na ich zobrazenie vôbec nepotrebuješ telefón.

Zaiste máš aj ty vo svojom okolí niekoho, kto by si ich rád našiel pod stromčekom. V tom prípade ťa poteší aj lákavá cenovka – stoja len 119 eur.

Pr článok Huawei
1
Uložiť článok
Komentovať