foto: Unsplash

Poznáš niekoho, kto by rozdal výpočtovú techniku v hodnote 21 000 € len tak?

S najväčšou pravdepodobnosťou by si nikoho v tvojom okolí nenašiel. My sme však natrafili na projekt, ktorý chce takto pomôcť nášmu školstvu a dostať ho na nový level. A to doslova.

Reč je o súťaži Na nový level a značke Školská technika. Ak si o nej ešte náhodou nepočul, zbystri pozornosť. Vďaka tejto súťaži môžu slovenské školy vyhrať 3x plne vybavené počítačové učebne s interaktívnou tabuľou v hodnote až 21 000 €. Ako? Stačí za ňu hlasovať prostredníctvom oficiálneho webu súťaže – www.nanovylevel.sk.

Podľa našich informácií priamo od organizačného tímu, sú už teraz výsledky súťaže a kampane v jednom, ktorá ma za cieľ vzbudiť povedomie o kvalitnej a modernej školskej technike, nad očakávania. Počet hlasujúcich sa približuje k hranici 100 000 a stále pribúdajú. Motivácia je naozaj veľká. Každý jeden hlasujúci je totiž v hre o super ceny ako napríklad elektrická kolobežka, smartfón, tlačiarne, či notebooky a herné PC. Hodnota cien spolu s hlavnou výhrou presiahli 25 000 €, cool nie?

Veľmi ma prekvapil obrovský záujem zo strany škôl a študentov. Nikto z nás to nepredpokladal, aj keď možno v kútiku duše dúfal. Je to skvelý dôkaz o tom, že slovenské školstvo a moderné vzdelávanie im nie je ukradnuté,“ vyjadril sa riaditeľ obchodného teamu značky Školská technika, Juraj Rojík.

 

Veľmi sa nám páči myšlienka celej kampane, ktorej hlavným cieľom je pomoc školám pri ich modernizácii a to nie len jednorázovo, ale systematicky, keďže technológie sa posúvajú každý rok dopredu.

A kto bude víťaz?

Výhercami sa stanú až 3 školy s najvyšším počtom hlasov (1 v každej časti Slovenska), ktoré budú vybavené najmodernejšou počítačovou učebňou, revolučným interaktívnym riešením, tlačiarňami, vizualizérom a všetkým čo k tomu patrí. Aktuálne poradie škôl nájdete na tejto adrese.

Do súťaže sa stále môže zapojiť akákoľvek základná alebo stredná škola na území Slovenskej republiky počas jej celého trvania, a to do 31.12.2018. Rovnaký dátum platí aj pre nás ostatných – hlasujúcich. Hlasovanie je úplne jednoduché a trvá pár sekúnd. Navyše ceny ako kvalitný notebook, elektrická kolobežka či nový smartfón vôbec neznejú zle.

Tak poď hlasovať aj za svoju školu na www.nanovylevel.sk alebo sleduj novinky z priebehu súťaže na Facebooku.

PR Vizua
2
Uložiť článok
Komentovať