Foto: Frontier Developments

Dostupná bude pre počítače i hernú konzolu Nintendo Switch.

S prerábaním starých ikonických videohier sa akosi roztrhlo vrece. Po Crashovi Bandicootovi prichádza ďalšia herná legenda v novom šate – simulátor, v ktorom si hráči stavajú vlastný zábavný park!

Spoločnosť Frontier Developments nedávno vydala potešujúcu správu pre všetkých hráčov, ktorí nostalgicky spomínajú na staršie videohry. Opäť vydá vo vynovenom šate jednu z legiend medzi simulátormi – RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition. Informoval o tom web NME.

Foto: Frontier Developments

Vylepšená verzia známej hry bude dostupná pre počítače aj hernú konzolu Nintendo Switch už 24. septembra tohto roku a záujemcovia si ju budú môcť zaobstarať prostredníctvom digitálnych platforiem Steam či Epic Games Store.

Vývojári sľubujú pri novej verzii slávneho simulátora, v ktorom si hráči môžu postaviť svoj vlastný zábavný park, lepšie ovládanie, vynovené rozlíšenie v 1080p a rýchlejší chod celej hry.

Ako napovedá názov Complete Edition, k dispozícii bude ako rozšírenie Soaked!, tak aj v Wild!, takže okrem zábavného parku s kolotočmi si budete môcť vytvárať aj vlastné zábavné parky s digitálnymi zvieratami všemožných druhov – od levy, cez žirafy až po delfíny a kosatky. Krátku ukážku toho, čo hráčov v rozšírenej verzii čaká, si môžete pozrieť v upútavke nižšie.

Spolu s RollerCoaster Tycoon plánuje herné štúdio Frontier Developments vydať aj novú verziu simulátora Planet Coaster: Console Edition pre zariadenia PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X. Táto mala pôvodne vyjsť už počas letných mesiacov, avšak jej vydanie bolo posunuté na neskôr. Zatia nie je známe, kedy sa Planet Coaster objaví v obchodoch s počítačovými hrami.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )