thesun.co.uk

Michal Blaško / / Zaujímavosti
Jedna stará povera hovorí, že mŕtvi sa so svetom živých prichádzajú po smrti rozlúčiť. Aj keď na podobné strašidelné príbehy možno neveríte, náš čitateľ...

Jedna stará povera hovorí, že mŕtvi sa so svetom živých prichádzajú po smrti rozlúčiť. Aj keď na podobné strašidelné príbehy možno neveríte, náš čitateľ zažil po smrti svojho otca niekoľko neuveriteľných príhod. Existuje spojenie medzi nebom a zemou?

Všetko sa to začalo po ocinovej smrti. V nedeľu ráno zavolal primár oddelenia mamine a oznámil jej túto veľmi smutnú správu. Okolo 9:00 sme sa obaja vybrali do nemocnice po otcove veci. Zdravotná sestra, ktorá mala v ten deň službu, nás zaviedla do miestnosti, kde boli veci uskladnené. Mamina sa rozhodla skontrolovať, či medzi nimi nechýba telefón. V tom momente jej v kabelke zazvonil jej mobil a keď ho vytiahla, zostali sme všetci traja v nemom úžase. Na displeji totiž ako prichádzajúci hovor svietilo ocinove meno. Zdravotná sestra nám povedala, že má z toho zimomriavky a ak by to na vlastné oči nevidela, tak tomu neverí. Na ocinovom telefóne sme po kontrole žiadny odchádzajúci hovor na mamine číslo nenašli. Posledný hovor bol z piatka večera.

thesun.co.uk
thesun.co.uk

Po vybavení pohrebu sme išli spred ocinovho bytu odviezť jeho auto k nám domov. Autobatéria však bola vybitá a zadná pneumatika prepúšťala. Bratranec, ktorý mal štartovacie káble, nebol v meste a nevedeli sme ako si poradiť. Ako sme tak postávali pri aute, prišiel zrazu na veľkom odťahovacom aute ocinov sused, ktorý nám povedal, že on robí s autami a má všetky veci potrebné na opravu auta. Do 10 minút bolo auto vďaka susedovi naštartované, pneumatika opäť nafučaná. Sused povedal, že je to v poriadku a odišiel z parkoviska, vraj sa ponáhľa. Objavil sa teda v správnom čase na správnom mieste, keďže sa hneď po opravení auta otočil späť do mesta. Zrejme nám ho zoslal na pomoc otec. Po týždni od pohrebu sme sa vybrali na chalupu…Komentovať (0)