Videli ste niekedy, že by niekomu nepristal zapletený vrkoč? Ani my nie. Podčiarknu ženskosť, možno uberú nejaký ten rôčik a sú neskutočne milé. Určite...

Videli ste niekedy, že by niekomu nepristal zapletený vrkoč? Ani my nie. Podčiarknu ženskosť, možno uberú nejaký ten rôčik a sú neskutočne milé. Určite sa nenájde nik, kto s tým nebude súhlasiť. Skúšali ste ale namiesto tradičného zapleteného vrkoču aj nejaké iné? Tieto tri skutočne nie sú náročné a zvládne ich každá šikovná dievčina.

zapletene vrkoce1
diply.com

Ako na to: Rozdeľte si vlasy vzadu na tri rovnaké pramene. Stredný prameň preložíte cez prvý. Teraz preložíte prvý prameň pod druhý a ten cez posledný. Čo teraz? Už len opakovať ten istý postup, s ktorým vám veľmi pomôže aj obrázok. Tento cop je veľmi efektný, pokiaľ necháte na konci viac voľných vlasov predtým ako ich zapnete. Idete do toho?

zapletene vrkoce2
diply.com

Ako na to: 
Tentokrát si prečesané vlasy rozdelíte na dve rovnaké časti. Tieto dve časti rozdelíte na ďalšie dve, ktoré sú bližšie ku vašej tvári. Prvé dve časti zapleťte medzi tie nové dve a prekrížte ich. Vytiahnite prvé dve časti pevnejšie a pokračujte. Vezmite menšie časti prvých častí a tie zvyšné pramene, bližšie ku vašej tvári, zviažte ich medzi dva prvé pramene. Popisuje sa to veľmi ťažko, opäť vám asi viac pomôže obrázok. Opakujte postup až kým nezapletiete všetky vlasy.

zapletene vrkoce3
diply.com

… Posledný druh vrkoču je pre nás zrozumiteľne popísať takmer nereálne. A to sme sa naozaj snažili. Možno si vystačíte s postupom z obrázkov.