Foto: Netflix

Pozerajte len na vlastné riziko.

Nedávno na Netflixe pribudla seriálová novinka, ktorá sa rýchlo zaradila medzi tie najsledovanejšie. Avšak, prekvapivo, nemá dobré hodnotenia, práve naopak. Ľudia nešetria ostrou kritikou, nahneval ich najmä záver.

Článok pokračuje pod videom ↓

Najsledovanejší seriál má príšerné hodnotenia

Ako informuje What´s on Netflix, seriál A Man in Full (Muž na vrchole) je adaptáciou rovnomenného bestselleru Toma Wolfa z roku 1998. Hlavným hrdinom je Charlie Coker (hrá ho Jeff Daniels), o ktorom sa hovorí, že je veľmi hrdým a charizmatickým mužom. Realitný magnát ale čelí náhlemu bankrotu. Okrem toho, že sa s tým musí vyrovnať, Charlie sa snaží svoje impérium ochrániť pred tými, ktorí sa pokúšajú využiť jeho pád.

Úvod seriálu mnohých prekvapí, Charlie totiž leží mŕtvy na dlážke a jeho hlas sa pýta, či si niekto všimne, keď zomriete, píše Tudum. Následne sa dej vracia o 10 dní do minulosti, kedy Charlie oslavoval svoje 60. narodeniny. Diváci následne zisťujú, čo sa počas tých 10 dní odohralo, a prečo magnát prišiel o život.

Nevhodné erotické scény a nedostatok humoru

Napriek tomu, že seriál patrí momentálne na Netflixe medzi tie najsledovanejšie, diváci nešetria kritikou a hodnotenia sú naozaj nelichotivé. Na ČSFD má seriál v súčasnosti 61 %. Na IMDb si získal 6,6 hviezdičiek z 10. Na Rotten Tomatoes mu kritici udelili len slabých 45 % a od divákov získal 53 %.

Foto: Netflix

Podľa niektorých hodnotiacich bol príbeh spočiatku zaujímavý, no postupne bol čoraz viac nudný a záver bol podľa niektorých doslova hlúpy. Viacero ľudí koniec doslova nahneval a zničil akýkoľvek dobrý dojem zo zvyšku seriálu. Ozvali sa aj ľudia, ktorí seriálu vyčítajú aj nevkusné erotické scény, ale aj nedostatok humoru.

Uložiť článok

Najnovšie články