Facebook/Thuy Duong Panda

Matka potrebuje pre pôrod bezpečné prostredie a podporu. Kocúrik Yello pomáhal mačičke pri pôrode štyroch rozkošných potomkov. To, čo urobil, si vyžadovalo naozajstnú odvahu!

Otcovstvo nezačína a nekončí len pri plodení. Je to súbor každodenných drobných rituálov a zvykov, počas ktorých sa rodí vzťah. Samotný pôrod nového človeka je veľkou výzvou pre oboch partnerov. Emóciami nabité fotografie však ukazujú, že aj na prvý pohľad obyčajný kocúrik chápe, čo znamená pomoc a podpora počas neľahkého pôrodu.

Pôrod zaskočí nejedného otecka. Nervózne sa premiestňuje po nemocničnej chodbe, zvažujúc rôzne alternatívy. Nie všetci nájdu tú odvahu stáť pri partnerke, aby tak vyjadrili podporu bolestivému procesu zrodenia. Aj kocúra Yello pôrod mačky Tam The najprv poriadne vydesil. Nakoniec však uňho zvíťazila odvaha. Pochopil, že jeho prítomnosť je to, čo mačka skutočne potrebuje.

Thuy Duong Panda z Vietnamu zverejnila na svojom Facebookovom profile sériu dojemných fotografií, ktoré zachytávajú emotívny moment z mačacieho života. Kocúr Yello počas celej doby pôrodu túlil svoju manželku, maznal sa s ňou a po narodení mačiatok priam žiaril hrdosťou.

Yello najprv zvažoval rôzne alternatívy

Facebook/Thuy Duong Panda

Potom sa priblížil k rodiacej partnerke

Facebook/Thuy Duong Panda

Aj s jeho podporou novopečená mamička Tam The priviedla na svet štyri rozkošné mačiatka

Facebook/Thuy Duong Panda

Ich otec bol s nimi, aby ich podporil

Facebook/Thuy Duong Panda

Staral sa o ne a miloval ich

Facebook/Thuy Duong Panda

Jeho partnerka vie, že sa môže kedykoľvek spoľahnúť na svojho partnera

Facebook/Thuy Duong Panda
Facebook/Thuy Duong Panda

Neraz používame označenie “Správaš sa ako zviera,” no príbeh mačacej rodinky je jedným z mnohých prípadoch, v ktorých toto označenie môže byť veľkou pochvalou. Veru, máme sa čo učiť od štvornohých chlpáčov.

Pozri aj: Táto fotografka vytvorila dojímavú sériu snímok, na ktorých uvidíte, ako sa menia psy, keď starnú

interez.sk (Michaela) boredpanda.com
0
Uložiť článok
Komentovať