Blíži sa jeseň a spoločne s ňou aj klubová sezóna. Na čo sa môžeme tešiť v najbližšom čase? Napríklad aj na žúr Okamžité krepčenie.

Legendárny žúr Okamžité krepčenie vycvičí návštevníkov v hip-hope a príbuzných žánroch, ktoré bude neustále pumpovať do ušných bubienkov. V sobotu 17. septembra sa za mixpultom v KC Dunaj stretne parádna partička s fajnovým vkusom – Supa, Laci Strike, Lkama a Metys.

[youtube snTZ7X8OMuc 720 410]

Nová klubová sezóna ťa zaveje na Okamžité krepčenie. Čo si pripravíš?

Laci Strike: Ja som taký multižánrový. Niekedy v tých setoch preleziem fakt veľa hudby, ale snažím sa hrať hudbu s vkusom. Je jasné, že ten môj sa nemusí trafiť všetkým. Naposledy, keď som hral na Krepčení, tak som mal z ľudí neskutočný zážitok. Brali to všetko. Úplne som z nich cítil, že boli v pohode. Hip-hop golden era, ale aj nejaký trap, funk, grime, breaky či house. Spomínam na to Krepčenie rád.

Ako si už spomínal, DJing si si už vyskúšal. Ako sa ti to páči?

Laci Strike: Úprimne, páči sa mi to. Nemám ale ambíciu sa teraz za každú cenu niekam tlačiť a strašne vyhlasovať, že aký som DJ. Mám stále veľa roboty ako tanečník, kopec projektov a stále učím v Street dance academy. Toto je skôr nejaký protipól k tomu môjmu tancu. Strážim si to. Nehrám na želanie. Skúmam tú hudbu a mám na to ako tanečník celkom vypestované ucho. Nehrám svadby, ani firemné akcie. Hrám tam, kde sa mi chce (ak ma pozvú) a čo sa mi chce. Možno práve to sa ľuďom páči.

Okrem teba si v tento večer zahrá aj Supa, Lkama a Metys, takže si budeš môcť aj zakrepčiť na ich setoch. Na akej hudbe si v poslednej dobe ulietavaš ako poslucháč?

Laci Strike: No to je pecka. Všetci sú to moji homies a mám veľkú úctu ku Gramo Rokkaz a Mojej Reči. Tak sa teším a na druhý deň po hraní si neberiem žiadny job. Dúfam, že tento večer bude nabombovaný. Zoberiem nejakých mojich Bboys a ženy tanečníčky, uvidíme, kto sa pridá (úsmev).

okamzite krepcenie

Supa (DJ set)

je známy z projektu Moja Reč, ale aj sólo. Jeho debut Čierne dni získal cenu RHA. Supa spolupracoval aj s ďalšími rapermi a skupinami ako H16, AMO, Zverina, Vec alebo Strapo. Na tejto párty sa však predstaví ako DJ, ktorý sa s nami podelí o svoje obľúbené kúsky.

Laci Strike

je známy hlavne ako tanečník a choreograf, ale svoj vzťah k hudbe nevyjadruje len tancom. Svoje obľúbené kúsky, či už z hip-hopu alebo funku, soulu a ďalších žánrov, predvedie sťaby DJ, ktorý zaručenie vie, na čo sa dobre krepčí.

Lkama

je jazdec stajne Gramo Rokkaz, ktorý sa už pár rokov venuje ako DJingu, tak aj koncertnému hraniu a produkcii. Jeho meno nájdete pod trackmi členov GR teamu, Strapa, Majselfa, Separa či Zverinu.

Metys

je člen bandy Gramo Rokkaz, ktorá na scéne určite neprehliadnete a ktorú môžete vidieť na koncertoch po Slovensku a Čechách. Metys je jedným z DJov tejto crew a jeho vkusne poskladané skreče zdobia nejeden slovenský album.

17. 9. (sobota)

Štart: 21:00 hod.

Vstup: 5€

Viac informácií nájdeš na Facebooku.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy