Vysoké Tatry

Nádielka snehu, ktorá v ostatných dňoch pribudla vo Vysokých Tatrách, umožnila spustiť 2,5-kilometrovú sánkarskú dráhu z Hrebienka do Starého Smokovca. Milovníci zimných športov si môžu tak do sýtosti užiť sánkovačku.

Vo Vysokých Tatrách na Hrebienku v Starom Smokovci na vás čaká skvelá zimná zábava. Sánkovanie počas dňa alebo noci je obľúbenou atrakciou pre celé rodiny alebo skupiny kamarátov. Vyveziete sa pohodlne pozemnou lanovkou na Hrebienok, a potom si už len vychutnajte jazdu po 2,5 kilometra dlhej trati.

Denná sánkovačka

Už v piatok 8. decembra sa môžete tešiť na zahájenie sánkovacej sezóny. Predaj lístkov na dennú sánkovačku a denná požičovňa saní je otvorená každý deň od 8:30 do 16:00. Dôležitá je tiež dostatočná snehová perina, ktorá je momentálne k dispozícii.

Foto: vt.sk

Nočná sánkovačka

Aj v noci máte možnosť spúšťať sa na najdlhšej sánkarskej trati z Hrebienka do Starého Smokovca. Zažijete tak jazdu s jedinečnou atmosférou pri osvetlenej trase a získate jedinečný a nový zážitok. Nočné sánkovanie je pri vhodných podmienkach v prevádzke každý utorok, piatok a sobotu od 19:00 do 21:00

Predaj lístkov na nočné sánkovanie je od 18:30 no prevádzkovateľ odporúča, aby ste prišli skôr, pokojne aj o 18:00 a stihli tak už prvú jazdu, ktorá začína o 19:00 hod.

Foto: vt.sk

Koľko stojí sánkovačka

Lístky na predaj a požičovňa sánok sa nachádza pri údolnej stanici pozemnej lanovky Starý Smokovec v predajni Tatry Motion.

Sánkovačka na štyri jazdy lanovkou stojí 19 eur. K dispozícii je tiež požičovňa saní, kde si môžete požičať buď klasické sane, alebo sane v športovom prevedení.

vt.sk

Mapa

Pozri aj: Boli sme sa pozrieť na Chodníku korunami stromov v Bachledovej doline. Pozri si tieto úžasné zábery

vt.sk
Uložiť článok

Najnovšie články