Michal Blaško / / Zaujímavosti
Nie je profesionál, ale cíti sa na výkon, za aký by sa nemuseli hanbiť ani svetové cyklistické esá. Populárny slovenský moderátor je presvedčený, źe...

Nie je profesionál, ale cíti sa na výkon, za aký by sa nemuseli hanbiť ani svetové cyklistické esá. Populárny slovenský moderátor je presvedčený, źe dokáže za 60 hodín našliapať na rotopede vzdialenosť rovnajúcu sa cyklistickému výletu do Ázie. Sledujte naživo, či to zvládne!

Na bicykli teraz Sajfa potí krv, každý deň prejde hneď niekoľko stoviek kilometrov. Snaží sa zistiť, čo všetko jeho telo vydrží. „Trúfam si a verím, že to dám! Musím sa prekonať,“ nešetrí sebavedomím. Sajfova snúbenica Veronika Ostrihoňová si o úsilí svojho partnera myslí svoje: „Totálne mu preplo,“ posťažovala sa. „Čo si zase potrebuje dokazovať? Mám oňho strach, nič podobné ešte neskúsil.“ Nadšení nie sú ani ďalší ľudia zo Sajfovho okolia. „Úprimne? Urobí hocičo, aby na seba upozornil. Čo bude ďalej? Nechá sa vystreliť na Mesiac?“ ironicky konštatuje nemenovaný zdroj z rádia, v ktorom moderátor pracuje.

maggi4Sajfa sa pustí do svojej životnej jazdy v piatok 29. apríla o ôsmej ráno pred bratislavským obchodným centrom Cubicon a bude sa snažiť plniť cieľ v limite dvoch dní, najneskôr do nedele 20. hod.

maggi6Príďte sa na jeho snaženie už tento piatok, v sobotu alebo v nedeľu pozrieť aj vy – a rozhodnite sa, či mu pomôžete a vystriedate ho aspoň na chvíľu v šliapaní, alebo si prisadnete do rikše ťahanej za rotopedom, čím mu riadne zavaríte. „Som pripravený na každú alternatívu, takže ani prípadní neprajníci ma nerozhodia. Poctivo som trénoval,“ s optimizmom hodnotí svoju aktuálnu športovú formu Sajfa. Či sa za svoje slová postaví aj v nedeľu večer, je však otázne.

Nech už vo vás zvíťazí prajnosť alebo škodoradosť, môžete len získať! Každý, kto sa do celebritnej akcie zapojí, sa dostane do hry o lukratívnu dobrodružnú cenu, dve letenky do Ázie, navyše môže priamo na mieste ochutnať maggickú chuť Ázie vo forme netradičného kulinárskeho prekvapenia MAGIC ASIA. Sajfu prídu „podporiť“ viaceré známe osobnosti ako Filip Šebo, Marcel a Junior, Barbora Švidráňová, Lukáš Adamec, Evelyn a ďalší. Zlé jazyky ale tvrdia, že namiesto povzbudivého potľapkania po pleci sa kamaráti moderátora oveľa viac tešia na to, ako si posedia v rikši…

MAGGI Sajfovi drží palce a pozýva všetkých ďalších fanúšikov, aby si tento ojedinelý športový výkon nenechali ujsť.

Bližšie informácie o akcii, program aj nonstop priamy prenos zo Sajfovho šliapania nájdete na facebookovej stránke MAGGI.Komentovať (0)