Michal Blaško / / Planéta Zem
Chopok a Jasná, to sú pre návštevníkov Nízkych Tatier dve veľké lákadlá. V zime sa nikto neobáva toho, že by sa v Jasnej nudil,...

Chopok a Jasná, to sú pre návštevníkov Nízkych Tatier dve veľké lákadlá. V zime sa nikto neobáva toho, že by sa v Jasnej nudil, ale myslíte si, že v lete sa tam nedá poriadne zabaviť a budete sa nudiť? Omyl! V lete sa mení Jasná a jej okolie na vyhľadávanú lokalitu hlavne pre rodiny s deťmi. Prečo sú Nízke Tatry v letných mesiacoch také populárne práve medzi rodinami s deťmi? Odpoveď je jednoduchá. 

chopokMôže za to omnoho viac prístupná príroda, vybavenie hotelov, ktoré sa zameriava práve na tých najmenších a väčší výber turistických trás pre nenáročné rodinné prechádzky. Jedným z hotelov, ktorý je svetlým príkladom, ako prilákať rodiny s deťmi, je hotel Družba. Detskí animátori, detský kútik, ihriská, preliezačky, štvorkolky, bazén. Toto všetko tu nájdete, preto ak sa chystáte do Nízkych Tatier, ubytujte sa s rodinou v blízkosti Chopku v hoteli Družba. Deti budú mať radosť a čo je krajšie, ako vidieť svoje dieťa šťastné?

Nielen deti si prídu na svoje, ale aj starostliví rodičia si po náročnom dni zaslúžia trochu relaxu a rozmaznávania. Wellness, masáže, knižnica, špičková gastronómia – toto všetko sa postará o to, aby ste aj po celom dni s deťmi, našli čas pre seba a dokonale si oddýchli. Preto neváhajte a objednajte si dovolenku v Tatrách už dnes, voľné termíny sa míňajú rýchlejšie ako miska s cukríkmi v detskom kútiku.

Výhodou dovolenky v Nízkych Tatrách je aj to, že nemusíte príliš rozmýšľať, čo si so sebou zobrať na oblečenie alebo obutie. Leto tu je príjemné, a preto nie je nutné baliť si zimné oblečenie ako do Vysokých Tatier. Taktiež obuv nepotrebujete horolezeckú, ste predsa na dovolenke s deťmi a na náročné túry sa nechystáte, preto vhodná obuv na hory sú aj tenisky. Samozrejme, zoberte si tie pevnejšie, cez ktoré nebudete cítiť každý ostrejší kamienok. Vyskúšajte dovolenku v Nízkych Tatrách a presvedčte sa na vlastnej koži, že to tam skutočne stojí za to.Komentovať (0)