Foto: yaplakal.com

Všetko zlé je na niečo dobré. Aj z pobytu vo väzení môžete vyťažiť maximum.

Hlavné je v krízových situáciách nestrácať zmysel pre humor. Ruská dievčina, Máša Andreeva, sa dostala do väzenia. Prekvapivo aj so smartfónom, ktorým si začala nielen robiť selfíčka v naozaj originálnom prostredí, ale ich dokonca potajme zverejňuje na ruskú sociálnu sieť.

Máša si sama sype popol na hlavu a tvrdí, že sa vo väzení ocitla oprávnene. Zaplietla sa s nesprávnou partiou a teraz na vlastnej koži pociťuje dôsledky svojej hlúposti. Podnikavosť jej však rozhodne nechýba ani za mrežami. Výmenou za svoje fotografie, ktoré zverejnila na profile Vkontakte, požaduje cigarety, sladkosti či drobné darčeky, ktoré jej spríjemnia nedobrovoľný pobyt. Pozrite sa na fotografie, ktoré vám ukážu, ako by sa nemali stráviť tie najlepšie roky mladosti.

Skôr internátna izba než väzenie

yaplakal.com

Nechýbajú ani ruže

yaplakal.com

Pózuje za sladkosti či cigarety

yaplakal.com

Máša sa nevyhýba ani jemne erotickým pózam. Je to jediné, čím môže zaplatiť za drobné darčeky

yaplakal.com

Pred mrežami sú fotografie predsa len hodnovernejšie

yaplakal.com

Prepchatý priestor a minimum súkromia. Aj o tom je väzenie

yaplakal.com

Selfíčka nikdy neomrzia

yaplakal.com

Všetko nasvedčuje tomu, že „spolubývajúce“ si rozumejú

yaplakal.com

Aké by to bolo väzenie bez originálneho tetovania?

slavorum.org

Unikátne fotografie zverejnili užívatelia fóra yaplakal. Našťastie si tieto zábery nenechali len pre seba, ale sa nimi podelili s celým svetom. Mášine zábery sú dôkazom toho, že ak máte pri sebe mobil a prístup na internet, dá sa dokonca prežiť aj väzenie.

Pozri aj: Ich život sa točí okolo vodky a násilia. Reportér strávil niekoľko dní medzi ruskou gangsterkou spodinou a vznikla z toho táto šokujúca fotoséria

slavorum.org
Príbehy
0
Komentovať (0)