fanpop.com

Branislav Bihary / / Zaujímavosti
Futurama je animovaný seriál, ktorý vychádzal od roku 1999. Počas štrnástich rokov vydávania tohto seriálu si získal milióny fanúšikov. Tí však boli sklamaní, keď sa výroba nových dielov v roku 2013 zastavila. Objavuje sa tu však nádej, ktorá ich dáva do pozoru.

Futurama je seriál, ktorý je sledovanosťou schopný konkurovať kultovým Simpsonovcom, či South Parku. Príbeh sa točí okolo partie mladých ľudí (mutantov, mimozemšťanov, Marťanov) a jedného starého profesora, ktorí pracujú v intergalaktickej zásielkovej službe. Svojimi dobrodružstvami na cestách vesmírom si získali široké publikum, ktoré už štyri roky čaká na nové epizódy. Rok 2017 však pre nich možno bude prelomový, pretože výkonný producent seriálu, David X. Cohen, naznačil, že v blízkej dobe môže vyjsť nový materiál.

Jadro seriálového štábu, Matt Groening, David X. Cohen, Billy West, a John Dimaggio sa zišli na reddite, aby zodpovedali otázky fanúšikov seriálu. Jednou z tých otázok bola aj otázka týkajúca sa pokračovania seriálu a David X. Cohen odpovedal takto:“Síce teraz nie sú vo vysielaní žiadne nové časti seriálu, avšak sľubujem, že koncom leta vám prinesiem iné vzrušujúce správy ohľadom seriálu. Nerobím si srandu. Nechajte svoje očakávania skromnými a budete potešení. Viac informácií vám teraz poskytnúť nemôžem.“

phonearena.com

Medzi rokmi 1999 až 2013 bolo odvysielaných 140 epizód v siedmich sériách. Hlavným hrdinom seriálu je Phillip J. Fry, obyvateľ New Yorku, ktorý sa na prelome milénií ocitol v kryogenickej komore, a bol rozmrazený až o tisíc rokov. Ocitol sa v meste budúcnosti – v Novom New Yorku (anglicky New-New York). Zoznámil sa so svojím pra pra pra (tých pra tam je 28)… synovcom, ktorý vlastnil firmu na roznášanie zásielok. Fry sa uňho zamestnal a ďalej to už, myslím, poznáte.

Pozri aj: Ako sú animované filmy prispôsobené pre rôzne krajiny? Budete prekvapení, no rozprávky sú často odlišné od tých, ktoré vidíme u nás

ladbible.com, reddit.com

 

 

 

 

0
Komentovať (0)