Tohtoročný vianočný Burzoblšák sa bude konať už 3.decembra v priestoroch telocviční na ZŠ Pavla Marcelyho. V období Vianoc je to vždy krajšia atmosféra a ľudia si chcú navzájom pomáhať. Okrem toho ale začína aj ošiaľ nakupovania vianočných darov. Môžete nájsť aj pekné jedinečné kúsky a neminúť pri tom kopu peňazí.
Vianoce predsalen nie sú o tom, že máte skrachovať. Mnohí predajcovia okrem oblečenia chystajú aj tematické handmade výrobky – vianočné ozdoby na stromček ale aj dekorácie do domu či bytu. Súčasťou Burzoblšáku bude aj špeciálny program a workshopy pre deti aj dospelých ladené do vianočnej tematiky. V zóne s občerstvením nájdete okrem kávy, koláčikov a iných dobrôt aj vianočný punč a medovníky. Prídite privítať Vianoce na Burzoblšák.
PROGRAM
Tematické tvorivé dielne pre deti – Artlandia – 9:30 – 12:00
Divadelné predstavenie pre deti „Ahoj, pán Sova“– 10:30
Fotostena s vianočnými motívmi – 8:30 – 13:30
Workshop: Štrikovanie – 8:30 – 13:30
Workshop: špeciálne spoločenské hry pre deti – 8:30 – 13:30
Workshop: výroba vianočných ozdôb – 8:30 – 13:30
Tešíme sa na Vás na najbližšom Burzoblšáku už 3. decembra od 8:00 hod. v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici v Bratislave.
Vstup pre kupujúcich je voľný.
Rezervácie predajného miesta na www.burzoblsak.sk.
Viac informácii na Facebooku.
TS Burzoblšáku
Boli sme na poľskej Sahare: Pohyblivé duny nás očarili, takúto púštnu krajinu inde v Európe nenájdete
Barča a Marek sa vybrali na cestu okolo sveta v dodávke. Zuzanu a Juraja vyšla svadba v zahraničí 6 600 eur
Marek vyrába veci z kože: Krokodíl stojí aj 800 €. V obchodoch často zavádzajú, zákazník to nerozozná
Berlusconi organizoval orgie s dievčatkami, o Obamovi hovoril ako o opálenom chlapcovi. Jeho život bol škandalózny
Muž tvrdí, že objavil „bič“ na podvodníkov: Slovenské banky vysvetľujú, ako by mali klienti reagovať
Zuzana a Juraj žijú 8 rokov v zahraničí, mali sobáš na pláži: Svadba v 5* hoteli na 4 noci nás vyšla 6 600 eur
Filippo je autobusár: Cestujúceho môžem odmietnuť prepraviť. Ľudia si neuvedomujú, že za zápchy nemôžem












Nahlásiť chybu v článku