Burzoblšák spája všetkých nadšencov myšlienky recyklácie oblečenia a iných vecí. Okrem budovania komunity a pravidelného stretávania sa v príjemnej atmosfére chce Burzoblšák podporiť aj tých, ktorí to potrebujú. Veci môžu predajcovia po skončení venovať na pomoc detským domov a krízovým centrám pre dospelých či útulkom pre psov.

Tohtoročný vianočný Burzoblšák sa bude konať už 3.decembra v priestoroch telocviční na ZŠ Pavla Marcelyho. V období Vianoc je to vždy krajšia atmosféra a ľudia si chcú navzájom pomáhať. Okrem toho ale začína aj ošiaľ nakupovania vianočných darov. Môžete nájsť aj pekné jedinečné kúsky a neminúť pri tom kopu peňazí.

Vianoce predsalen nie sú o tom, že máte skrachovať.  Mnohí predajcovia okrem oblečenia chystajú aj tematické handmade výrobky – vianočné ozdoby na stromček ale aj dekorácie do domu či bytu. Súčasťou Burzoblšáku bude aj špeciálny program a workshopy pre deti aj dospelých ladené do vianočnej tematiky. V zóne s občerstvením nájdete okrem kávy, koláčikov a iných dobrôt aj vianočný punč a medovníky. Prídite privítať Vianoce na Burzoblšák.

PROGRAM

Tematické tvorivé dielne pre deti – Artlandia – 9:30 – 12:00

Divadelné predstavenie pre deti „Ahoj, pán Sova“– 10:30

Fotostena s vianočnými motívmi – 8:30 – 13:30

Workshop: Štrikovanie – 8:30 – 13:30

Workshop: špeciálne spoločenské hry pre deti – 8:30 – 13:30

Workshop: výroba vianočných ozdôb – 8:30 – 13:30

Tešíme sa na Vás na najbližšom Burzoblšáku už 3. decembra od 8:00 hod. v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici v Bratislave.

Vstup pre kupujúcich je voľný.

Rezervácie predajného miesta na www.burzoblsak.sk.

Viac informácii na Facebooku

TS Burzoblšáku
Príbehy
0
Komentovať (0)