Foto: Youtube (Paranormal Elite)

Cestovanie v čase znie veľmi zaujímavo a atraktívne.

A to zrejme pre každého. Či už pre fanúšikov sci-fi alebo celkom bežných ľudí, ktorí ľutujú svoje dávne rozhodnutia. Existujú mnohé teórie o cestovaní v čase, ktoré tvrdia, že je to reálne. V praktickej fyzike však nehovoríme o ničom, čo by sme vedeli realizovať akýmkoľvek spôsobom. A väčšina vedcov, ktorí sa opierajú o reálne skutočnosti a nie o konšpiračné teórie sa zhoduje na jednom výroku. Cestovanie v čase nebude nikdy reálne.

Z istého hľadiska áno. Môžete časom cestovať napred čo v podstate aj stále robíte. A za zvláštnych okolností, ktoré sú plné paradoxov je šanca, že sa vo vesmíre dostanete do situácie, kedy vám bude čas ubiehať inak ako na Zemi, a tak môžete urýchliť alebo spomaliť isté udalosti. Nikto však nie je a pravdepodobne ani nebude schopný cestovať do minulosti. Muž menom Noah však tvrdí, že sa mu to podarilo. Prichádza z roku 2028 a má pre nás desivé varovanie.

Imdb

Pripadá vám to pritiahnuté za vlasy? Žiaden strach, nám tiež. Ak sa však chcete pobaviť na jeho serióznom memente, čítajte ďalej. V prazvláštnom videu, ktoré na Youtube publikoval kanál Paranormal Elite, Noah prezentuje, ako riskuje svoj život tým, že sa nám rozhodol vyzradiť desivé tajomstvá budúcnosti.

Vo videu vehementne tvrdí, že Trump bude znovu zvolený v roku 2020, čo pobúri väčšinu sveta a polovicu Ameriky. Umelá inteligencia sa vraj ujme moci, to však pri všetkých varovaniach od Elona Muska nie je žiadnym prekvapením. Noahovým vysvetlením je údajný fakt, že prístroje v podobe Google okuliarov ovládnu planétu. Noah by mal mať podľa všetkého 50 rokov a trpieť depresiou a anorexiou, avšak zhltol pilulku, ktorý znížila jeho vek o 25 rokov.

Následne cestoval v čase do roku 2017. Tvrdí, že už od roku 2021 budú prísne tajné organizácie používať cestovanie v čase a od roku 2028 bude táto možnosť otvorená verejnosti. Podľa Noaha budú mať od roku 2021 elektrické autá dojazd takmer 1000 kilometrov a my by sme mali investovať viac peňazí do obnoviteľných zdrojov. Kanál Paranormal Elite mal Noahovi venovať 700 dolárov, aby sa rýchlejšie dokázal adaptovať do roku 2017. A možno to bola čiastka sľúbená za jeho herecký výkon. Kto vie.

Pixabay

Každopádne toto je priamy dôkaz toho, že by sme nemali veriť všetkým a všetkému. A obzvlášť nie mužovi, ktorého tvár zakrýva cenzúra a tvrdí, že prichádza z budúcnosti.

Pozri aj: 10+ filmov o cestovaní v čase, nad ktorými sa budete zamýšľať celé hodiny

unilad.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )