Michal Blaško / / Série
Na svete je známych množstvo nevysvetliteľných prípadov objavenia ľudí, ktorí akoby neboli z tohto sveta. V tomto prípade ale bolo objavenie sa vskutku nezvyčajné. Ženu, ktorá...

Na svete je známych množstvo nevysvetliteľných prípadov objavenia ľudí, ktorí akoby neboli z tohto sveta. V tomto prípade ale bolo objavenie sa vskutku nezvyčajné. Ženu, ktorá sa objavila začiatkom sedemdesiatych rokov v USA, nikto nedokázal identifikovať, nikto ju nikdy nevyhlásil za nezvestnú a ani ju nikdy nikto nehľadal, akoby do tohto sveta vlastne vôbec nepatrila, čo zvýrazňoval aj jej výzor.  Ak sa radi bojíte a zaujímate sa o mimozemský život, je dosť možné, že ste už počuli o tzv. Cedar Senai incidente.

Písal sa rok 1972 a do nemocnice Cedar Senai v americkom štáte California priviezli ženu, ktorá v zuboch držala malé mačiatko. Bola oblečená v bielom rúchu, ktoré bolo celé premočené od krvi. Už na prvý pohľad vyzerala zmätene, nevydávala žiadne zvuky a dokonca ani neodpovedala na otázky lekárov. Prítomný personál sa pokúšal zistiť identitu zranenej ženy, no všetky snahy boli márne.

zahady2-tit
theblogbowl.in

V momente, kedy sa jej personál snažil pomôcť a vybrať z úst dohryzené zviera, žena len apaticky pozerala do steny. Zaujímavý je aj spôsob, akým sa žena do mačiatka zahryzla, pretože hoci krv stále vytekala, ženine zuby akoby vôbec nebolo vidieť. Následne žena mačiatko hodila o stenu a zrútila sa na zem.

Na prvý pohľad žena pôsobila neprítomne. Čo však vzbudzovalo otázky prítomných, bola jej tvár, ktorá akoby bola bez emócii. Bezchybnú tvár nedopĺňalo žiadne obočie, ústa akoby boli vykrojené z modelovacej hliny. Dalo by sa povedať, že žena pôsobila ako figurína, nehýbala sa a nikto z prítomných nedokázal zistiť, čo v skutočnosti žene je. Mnohí zo zdravotníkov neskôr uviedli, že nemohli v izbe so ženou vydržať viac, ako niekoľko minút. Všetkých ich po pár minútach premohli pocity paniky a strachu.

Žena následne prekvapivo upadla do stavu nepokoja a sestričky sa ju snažili upokojiť. Sestričky sa však v tom momente stávajú svedkami boja tejto ženy, ktorá akoby mala nadpozemskú silu. Privolaní asistenti sa snažili ženu upokojiť a uložiť späť na posteľ.

Po tom, čo do izby vošiel mužský lekár, žena sa pomaly otočila k nemu a usmiala sa. Ženská lekárka prítomná v izbe, v šoku zistila, že tvar ženiných zubov pripomína skôr niečo ako tesáky, než ľudské zuby a vydesená opustila izbu. Lekár jej, značne podráždený, položil otázku, kto vlastne je. V tej chvíli sa žena pomaly priblížila k mužovmu krku, tak aby jej zuby boli stále viditeľné.

V miestnosti nastalo nekonečné ticho, ktoré prerušila žena vo chvíli, keď sa lekárovi zahryzla do krku. Lekár padol na zem, žena mu totiž prehrýzla krčnú tepnu. Po tom, čo žena počula, že prichádza nemocničná ochranka, poslednýkrát sa na muža zadívala, usmiala sa a do ucha mu pošepkala: Ja som boh.

Nemocničná ochranka po príchode zistila, že lekár je zranený. Avšak skôr, ako stihla zareagovať, žena spacifikovala aj nemocničnú ochranku a pomaly odkráčala z izby preč. Jediná, ktorá tento incident prežila, bola lekárka, ktorá z izby odišla. A práve ona túto ženu pomenovala „žena bez emócií“. Hoci bol prípad šokujúci, vyšetrovanie neprebehlo, nakoľko túto ženu už nikdy nikto nevidel.Komentovať (0)