Agresívny muž zaútočil v katastri obce Veľká Franková v okrese Kežmarok na svoju priateľku, polícia ho obvinila. Krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová informovala, že 33-ročný Humenčan po nej dokonca hodil sekeru a ťažko ju zranil. Incident sa stal ešte minulý týždeň vo štvrtok (12. 10.) podvečer.
“Muž bol agresívny a neustále nadával svojej priateľke. Jeho správanie sa natoľko vystupňovalo, že vzal sekeru a hodil ju po žene. Sekera zasiahla mladú ženu do hlavy, v dôsledku toho spadla na zem, no hneď vstala a utiekla preč,” priblížila hovorkyňa.
Agresora policajná hliadka zadržala a obmedzila na osobnej slobode, skončil v cele policajného zaistenia. “Okresný vyšetrovateľ v Kežmarku vzniesol voči nemu obvinenie pre zločin ublíženia na zdraví a spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie,” dodala Ligdayová s tým, že ak sa mu vina pred súdom preukáže, hrozí mu trest odňatia slobody na päť až 12 rokov.
Tunguská udalosť: Najväčšia explózia v dejinách ľudstva nie je stále pochopená. Prirovnávajú ju k Cár bombe
Koniec lacných nákupov z Číny, clo podlieha novým pravidlám: Za to, čo kedysi stálo 5 eur, dáme dnes 15 eur
Navštívili sme vodnú nádrž, netrúfli sme si do nej ponoriť ani prst. Slovák nám popísal, ako takmer prišiel o peniaze
Drew Barrymore bola ako 13-ročná závislá od drog, musela čistiť záchody. Dnes je legendou Hollywoodu
Grigorij Mesežnikov v 1 na 1: Fico sa nevyjadruje k vražde ženy. Niektorí politici živia nenávisť k ženám














Nahlásiť chybu v článku