Foto: Alex Grymanis - Red Bull Content Pool

Príďte rozhodnúť o tom, kto sa stane najlepším tanečníkom! V sobotu 8. septembra 2018 na Kollárovo námestie v Bratislave na prvú edíciu Red Bull Dance Your Style na Slovensku.

Čakajte nečakané tóny a ten najkreatívnejší tanec. Rôzne štýly na jednom mieste: popping, locking, breaking, hip-hop, house,… Toto všetko v street dance súbojoch, jeden na jedného. Za hudobných tónov nezvyčajných, kedy tanečníkov môže prekvapiť aktuálna rádiová odrhovačka, alebo potešiť dobre odležaná klasika. Red Bull Dance Your Style je tanečný battle plný spontánnosti a výziev. A hlasovanie je celé v moci divákov.

Zodpovednú úlohu porotcov prevezmú do svojich rúk diváci, fanúšikovia, či náhodní okoloidúci. Budú to oni, kto hlasovaním s červenými a modrými kartami rozhodne o postupe tých najlepších do ďalších kôl.

Foto: Nuri Yilmazer – Red Bull Content Pool

Diváci svojimi hlasmi určia aj absolútneho víťaza. Hodnotiť budú rytmus, pohyby, kreativitu, ale aj charizmu. O srdcia a hlasy davu budú v premiérovom ročníku súperiť 16 vynikajúci slovenskí tanečníci a tanečnice.

Foto: Alex Grymanis – Red Bull Content Pool

Red Bull Dance Your Style je novým konceptom, ktorý oslavuje tanec a to najkrajšie, čo street dance ponúka. Tento rok prebieha v jedenástich krajinách. Okrem Slovenska sa na uliciach a námestiach tancuje aj vo Francúzsku, Juhoafrickej republike, Japonsku, alebo aj v Čile. Pozrite si, na čo sa už čoskoro môžete tešiť aj v Bratislave.

Foto: Mauro Puccini – Red Bull Content Pool

Spontánny a jedinečný. Taký bude Red Bull Dance Your Style. Nenechajte si ho ujsť! Viac info nájdete na redbull.sk/danceyourstyle.

Najnovšie články