twitter.com

Čo nám nová hra ponúkne?

Call of Duty sa po rokoch znova vracia k svojim koreňom. Fanúšikovia tejto hry si v posledných rokoch museli zvyknúť na moderné a futuristické facelifty, avšak tentokrát sa dostaneme znova tam, kde sa to všetko začalo: do obdobia 2. svetovej vojny. Hra bude preto niesť aj rovnaký názov „Call of Duty: WWII“.

Call of Duty: WWII nás vráti do obdobia celosvetového konfliktu v ľudskej histórii. Celá hra sa bude odohrávať v roku 1940. Posledná hra z takéhoto obdobia bola z roku 2008 s názvom Call of Duty: World at War. Hry, ktoré boli uvedené po tomto roku, nás preniesli do budúcnosti.

Od roku 2012 boli všetky série Call of Duty posadené do obdobia budúcnosti. V hrách sme mohli vidieť známky sci-fi, či bitku pre solárny systém.

Najnovšiu hru chcú tvorcovia zo spoločnosti Sledgehammer Games pustiť do sveta už tohto novembra. Na oficiálnej webovej stránke hry bude v stredu, 26. apríla, live-stream, kde predstavia trailer tejto hry a odhalia rôzne detaily.

ladbible
ladbible

Tešíte sa na túto novú srdcovku? Ste radi, že sa obdobie, v ktorej je posadené herné pole zmenilo, alebo sa vám viac páčilo to futuristické?

Pozri aj: 10 mýtov z 2. svetovej vojny, ktorým ste dodnes možno verili aj vy, no nie sú vôbec pravdivé

interez.sk(Stella K.), hollywoodreporter.com, ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)