Foto: Instagram.com

V jednom momente sa môže zmeniť úplne všetko. Dôkazom je príbeh Kevina a jeho prvej lásky.

Najlepšie príbehy píše sám život. Mnohokrát sú predlohou tých najslávnejších filmov a my len neveriacky krútime hlavami nad osudom postáv. Taký je aj tento príbeh.

Kevin James Walsh pri písaní odpovede na portál Quora zrejme ani len netušil, aký ohlas vyvolá. Jeho príbeh si doteraz prečítalo viac ako 200-tisíc ľudí. Išlo pritom o odpoveď na jednoznačnú otázku.

Spomínate si na jeden moment vo svojom živote, ktorý by sa mohol udiať snáď len vo filme? Odpoveď Kevina Walsha vás chytí za srdce.


Na toto nedokážem neodpovedať.

Vo svojich 13 rokoch som bol na letnom tábore, práve na tomto mieste ku mne podišlo to najkrajšie dievča a povedalo, „čierna na tebe vyzerá dobre.“ Netušil som prečo. Rozprávali sme sa a stali sa priateľmi, vymenili sme si vtedajšie AIM mená, ktoré sa používali na počítačoch, aby sme aj naďalej zostali v kontakte.

Some folks have asked where to find our full story: check my bio for the link to the original Quora answer

A post shared by Kevin Walsh (@kevjamwal0) on

Počas strednej školy sme sa na istý čas odcudzili, no môžem vám sľúbiť, že som ani na chvíľu neprestal na ňu myslieť. Ani teraz neviem povedať prečo, bolo na nej jednoducho niečo, na čo som nemohol zabudnúť.

V poslednom ročníku školy som prechádzal ťažším obdobím, ktoré mnou v tom čase dosť otriaslo a dostal som sa do hlbokých depresií. Rozhodol som sa vziať si život. Napísal som krátky odkaz a odišiel na miesto, kde som chcel všetko ukončiť. Len pár sekúnd predtým ,ako som chcel spáchať samovraždu, mi zazvonil telefón. Nedokázal som v tom pokračovať s vedomím, že neviem kto to je. Číslo som nepoznal no aj napriek tomu som zdvihol. Bola to ona.

Spýtal som sa čo sa deje a jej odpoveď bola, že jednoducho cítila, aby mi zavolala. V tom momente to bol už rok čo sme sa nerozprávali a práve vtedy cítila tú potrebu zavolať mi. Jednoducho povedané, vyzvedala odo mňa, ja som všetko prezradil a prehovorila ma. Povedala len, aby som to nerobil, a to bolo všetko. Prinútila ma sľúbiť jej, že ďalší deň zavolám a rozlúčili sme sa. Tú noc som napísal slová, ktorými som ju o 10 rokov neskôr požiadal o ruku.

6 months ago, following a whirlwind romance and engagement that puts any Sparks novel to shame, I tied my soul to KJ. Our decision to get married and brief engagement was met with raised eyebrows. To us, however, nothing could have been more clear. Life with my husband (still tickles me pink to say that word!) is an adventure- one marked with the incredible comfort of knowing that in all endevours I am with my best buddy. I end this post with two of my favorite quotes on love: "There will be a few times in your life when all your instincts will tell you to do something, something that defies logic, upsets your plans, and may seem crazy to others. When that happens, you do it. Listen to your instincts and ignore everything else. Ignore logic, ignore the odds, ignore the complications, and just go for it.” ― Judith McNaught "Whatever our souls are made of, his and mine are the same.” ― Emily Brontë. Thanks to my lady at @pasagraphy for capturing the moment!

A post shared by Blake Moore (@blakeyk) on

Moja prvá láska mi úplnou náhodou zavolala a odhovorila od činu, ktorý som chcel spáchať. O celé desaťročie neskôr som si ju vzal za ženu.

Happy happy independence day! #favoriteholiday #chubbies

A post shared by Blake Moore (@blakeyk) onPozri aj: Fotografka Johanna zachytila v intímnej fotosérii tváre ľudí predtým a potom, čo ich pobozkala. Výsledok je úžasný

boredpanda.com
Príbehy
0
Komentovať (0)