Ilustračné foto: Unsplash

Laura Spears vďaka prehľadaniu nevyžiadanej pošty získala 3 milióny dolárov.

Priečinok nevyžiadanej emailovej pošty nemusí byť vždy len nežiadaný obsah. Potvrdiť to môže aj Laura Spears s Michiganu, ktorá v sekcii spamu našla informáciu o trojmiliónovej výhre v lotérii.

Laura Spears z okresu Oakland v štáte Michigan sa môže pochváliť naozaj zaujímavým a nečakaným zážitkom. Ako informuje CNN, Američanka totiž nedávno objavila v nevyžiadanej emailovej pošte výhru v lotérii vo výške 3 milióny dolárov.

Žreb si kúpila ešte v decembri

Šťastná výherkyňa si kúpila žreb od spoločnosti Mega Millions na webovej stránke Michigan Lottery, pričom losovanie víťazov bolo naplánované na posledný deň v minulom roku.

Laura priradila päť čísel s cieľom vyhrať 1 milión dolárov, plus jej žreb obsahoval tzv. Megaplier, ktorý by jej potenciálnu výhru vynásobil tromi.

„Videla som reklamu na Facebooku, že jackpot od Mega Millions je dosť vysoký, tak som sa dostala na svoj účet a kúpila si tiket,“ povedala 55-ročná Spears predstaviteľom Michigan Lottery. „O pár dní neskôr som v schránke hľadala jeden mail, ktorý sa mi ukryl v spame. Tak som skontrolovala priečinok so spamom vo svojom e-mailovom účte.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa CNN (@cnn)

„Vtedy som uvidela e-mail z lotérie, že som vyhrala jackpot. Nemohla som uveriť tomu, čo čítam, a tak som sa prihlásila do svojho účtu v lotérii, aby som si ten šok potvrdila. Stále je to pre mňa také šokujúce, že som naozaj vyhrala 3 milióny dolárov,“ povedala milionárka.

Spearsová, ktorá si minulý týždeň prevzala cenu v sídle spoločnosti, uviedla, že sa plánuje podeliť o svoju výhru aj s rodinou a zároveň odísť do predčasného dôchodku.

0
Uložiť článok
Komentovať